Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, esetleg bőrrák...

Mitől lehet, esetleg bőrrák 15 hetesen?

Figyelt kérdés
1-2 hete vettem észre a mellkasom fölött picivel egy kb 1 cm es nagyon száraznak tünő foltot akkor még nem foglalkoztam vele, de most a bordámnál is kijött egy ugyanolyan valamint a mellemen is kezdem érezni egy helyen hogy kifog jönni orvoshoz csak szerdán tudok menni de nagyon nagyon félek :( Nyugtassatok meg hogy nem bőrrák 15 hetes kismama
2017. júl. 29. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nem az.
2017. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miből gondolod , csak mert rám ijesztett egyik "kedves" ismerős tegnap és az idegesség árt a babának főleg szerdáig.:(
2017. júl. 29. 08:53
 3/13 anonim ***** válasza:
ekcéma,nyugi,allergiás vagy valamire
2017. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , remélem tényleg nincs nagy gond ..:)
2017. júl. 29. 08:58
 5/13 anonim ***** válasza:
O hallod uez van nekem. Az tenyleg ekcéma. Vegyél furdokremet. Az elmulasztotta nekem. Aztán most ujra van.. Konkrétan volt a combomon a terhessége elején, most a bordamnal van. En pont csütörtökön kezdtem el megint fordokremmel fürdeni.. Remélem hamar elmúlik megint.
2017. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy az ismerősöd orvos.

Ne hallgass az ismerősödre.

Ekcéma vagy allergia lehet,esetleg gomba.

Nem kell megijedni,de a bőrgyógyásznak megmutathatod.

2017. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ! Csak hirtelen megijesztett tényleg eddig mikor észre vettem 1-2 hete nem is érdekelt annyira vagyis nem gondoltam hogy pont bőrrák lenne ..De megijesztettek nagyon meg ugye most már 3 helyen is van :/ Bőrgyogyászhoz szerdán megyek szoval remélem semmi gond:) Nem szeretnék szerdáig idegeskedni ez miatt
2017. júl. 29. 09:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Kicsit azért összeszedhetnld magad, egyáltalán nem biztos, h bőrrák, bármi lehet, de itt senki nem bőrgyógyász, ráadásul nem is látjuk mi van rajtad. Ha több folt is jön ki egymás után, akkor nyilván nem bőrrák amúgy.
2017. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A bőrrákra inkább az jellemző, hogy szabálytalan szélű, sötét folt az első jel.

[link]


Felső sorban jóindulatú, esztétikai elváltozások, alsó sorban a rosszindulatúak. Egyenetlen szél, aszimmetria, bőrfelszínből kiemelkedés, alak/színváltás.

2017. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
allergiás reakciora igyál kalciumot,lehet attol is mulik majd,ártani nem ártasz vele
2017. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!