Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy hamis a teszt?

Létezhet, hogy hamis a teszt?

Figyelt kérdés

Eddig normális volt a ciklusom, általában napra pontosan megjött és elmúlt. Már 5-6 napja késik ezért tegnap csináltam egy tesztet (napközben) az negatív lett, ezert csináltam ma első pisiből még egyet de az is negatív. Ebben kicsit kételkedem.

Néhány hónapja próbálkozunk és eddig mindig elszomorított a negatív teszt látványa, mint ahogy kicsit most is de valahogy most teljesen más érzésem van. Nem a vágy beszél most belőlem de úgy érzem, hogy a teszt hazudik. Valami nevenincs teszt, keveset de rosszakat olvastam róla többnyire. Azért vettem meg mert csak ilyet adtak a gyógyszertárban. Ezen a héten sokat fáj a fejem, pár napig gyakran kellett pisilnem és mintha időnként enyhén szurkálna a petefészkem környékén, illetve tegnap délután kicsit görcsölt az alhasam. De nálam ezek nem menstruációs tünetek szoktak lenni, kivéve a hasgörcs de nem jött meg és azóta sincs jele. Lehet, hogy hülyén hangzik de olyan érzésem van, hogy terhes vagyok a teszt ellenére is. Ezeket nem bebeszélem magamnak, máskor is késett már 1-2 napot, akkor nem éreztem ezt. Szerintetek lehetséges ez? Történt már veletek ilyen? Ha továbbra se jön meg akkor pár nap múlva megint tesztelek. Ha akkor se lesz semmi akkor orvoshoz megyek.


2017. júl. 29. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy teszt a megtermékenyítö aktus után 10-14 nappal lehet pozitív, amikor a beágyazódás megtörténik. Viszont teherbe esni nemcsak középidöben lehet, hanem akár a menzesz alatt is, megelötte-utána közvetlenül.

Ha jó a megérzésed és tényleg terhes vagy, akkor is elöfordulhat, hogy még nem telt ez attól az aktustól számított két hét, és ezért nem mutat pozitívat.


Lehet kapni extra érzékeny tesztet, ez valamivel elöbb is kimutathatja a terhességet, vagy - ami még egyszerübb, vársz egy hetet és utána tesztelsz újra.

2017. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
majdnem 1 hetes késés után már a legszarabb teszt is kimutatná. ez hormonprobléma lesz, nem terhesség.
2017. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tamara26 válasza:
Hat kb en is hasonlo cipoben jarok nekem junius 15 en volt az ugy mond utolso utana mivel.babat szeretnek vedekezes nelkul voltunk egyutt na most a kovetkezo nem vart elott ket nappal jelentkezett egy keves barnas vettem tesztet elotte is de negativ volt utana is az is negativ volt majd meg egyet ami talan halvany pozitiv de nagyon talan utana el mentem dokihoz meg vizsgalt kezzel uh nem.csinalt o azt mondta h ludtojasnyi nagysagu a mehem 5 hetes terhesseg nekem ez a 3 .terhessegem lenne tunetem annyi van h a mell bimbo el kezdett sotetedni nagyobbodni nagyon surun kell pisilni eg a gyomrom es a hasam alja neha fajdogal 4.en kell menjek uh ra kivancsi leszek h baba vagy csak vmi cysta fele lehet
2017. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!