Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hamis a pozitív terhessé...

Lehet hamis a pozitív terhességi teszt, vagy babát várok?

Figyelt kérdés
Előző a hónapban rendesen menstruáltam, azóta nem voltam együtt a férjemmel csak a menstruációm előtt. Viszont 4napja nagyon rosszul furán érzem magam. Hányinger, hányás, aluszékonyság... én az időjárásváltozásra gondoltam, de ma vettem egy tesztet ami egyértelműen pozitív lett. A következő vérzést jövőhét végére várom.
2011. aug. 11. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem száz százalékos a válaszom, de én úgy tudom hogy lehet hamis. keress fel egy orvost.
2011. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
en ugy tudom h nagyon minimalis sot elhanyagolhato az eselye a fals pozitiv tesztnek. talan csinalj meg egyet egy masik fajtabol es menj el a nogyogyaszodhoz.
2011. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet hamis. Anno életem első tesztje(ami egy komolyabb, digitális kütyü volt), pozitív lett, pedig nem voltam terhes. Gondolhatod....

Viszont mindig a legolcsóbbat veszem azóta(tesco 700/2db), na az a pozitív tényleg pozitív volt :-)

Üdv, 40+6 kismami

2011. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek a dokimhoz csak most szabin van. Gondoltam megvárnám, de akkor csinálok majd még egy tesztet. Köszi
2011. aug. 11. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj még egy tesztet más fajtát.De a teszt ugye a Hcg hormont érzékeli.Amit ugye a terhesség alkalmával termelődik.Ha nem szedtél valami gyógyszert a hónapba akkor szerintem babát vársz.Az utolsó együttlétnél védekeztetek?Attól hogy a menstruáció elött voltatok együtt,még nem jelenti azt hogy nem lehetsz terhes.majd írd meg a következő teszt eredményét.Megtartanád a babát?
2011. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg 21hónapos kislányommal vagyok itthon Gyeden. Ő is csodababa, ugyanis 7évig nem jött össze, és amikor lombikra mentünk volna derült ki, hogy terhes vagyok. A férjemmel nem védekezünk. Ha babát várnék mindenképp örömmel megtartanám. Csak hihetetlen lenne, hogy most ilyen könnyen sikerült volna. De mivel rendesen menstruáltam az előző hónapban még nem vagyok bizakodó inkább aggódok, hogy valami gond van. Holnap csinálok egy új tesztet és kiderül. Bár a rosszullét nem múlik 4napja hányok reggelente. Köszi szépen!
2011. aug. 11. 17:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Újabb teszt is +++, marad a doki. Köszi mindenkinek!
2011. aug. 11. 20:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valószínű hogy hamis!

Lehet,hogy kitolódott a pete érésed,és összejött a babci mensi előtt!:)

De a végeredményt mindenképp írd meg!

33hkm

2011. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 teszt nem téved.De az orvos megmondja.Persze remélem jó hírekkel szolgál! Várom a válaszod!
2011. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bizony, ez baba lehet. Szaladj el TB-s rendelésre. Én bemennék az SZTK-ba, hogy igazolja a doki, aztán viruló fejjel majd megvárnám, míg a saját orvosom hazajön. :)))
2011. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!