Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez bajt jelent?

Szerintetek ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, 16x11 mm volt pènteken a petezsàk, ma reggel egy kis vérrel találkoztam a wc papíron. Nagyon aggódom. Baj lehet? Vagy ez teljesen normális?

2017. júl. 30. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A vérterhesség alatt sosem lesz normális szerintem menj be ügyeletre. 33 hkm
2017. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondta neki is volt sőt tesomnak is és egészséges babát szült. Illetve hogy lehet hogy nagyobb bajt teszek ha most ott megpiszkàlnak.
2017. júl. 30. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hallgass anyukádra. Nyilván nőgyógyász. Aztán, ha elvetélsz, köszönd meg neki.

Vérzés nem normális terhesség alatt!!!!! 29+5 hkm

2017. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vér,engem elhajtottak a kórházból,mert ha vetélés,ők nem tudnak ezzel mit csinálni
2017. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt érik el, hogy az ember nem mer elmenni, akkor se, ha baj van. :/
2017. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhességben sosem normális a vér. Az, hogy anyukádnak is volt, és nem lett baj, szerencse, de a többi 5 600 000 nőnek is volt, és ők elvetéltek. Nekem is volt 5 hetesen, én rohantam a kórházba amint becsukódott a vécéajtó, nem itt irogattam, és igen első gyerek de tudtam hogy ez nem normális.


Lehet vérömleny, akkor nem lesz baj, de lehet hogy baj lesz, a progeszteron hiány lehet hogy már holnap elvetélsz, ha nem kapsz pótlást én nem tudom mire vársz még.

2017. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy pár csepp vért ha látok feküdjek le, azzal ártok a legtöbbet, ha elkezdek szaladgálni, meg beloholni a kórházba, hogy jaj vizsgáljanak meg, ott meg majd megnyomkodnak stb. mivel úgy se tudnak érdemben semmit sem tenni. Nyilván görcsök, sok vér az ok arra, hogy besiessek, de egy pár cseppnél a legjobb, amit tehetek, az az, ha pihenek.
2017. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt mondta az ügyeletes orvos a telefonban. Illetve azt hogy ez még nem is szàmít terhességnek amíg nincs szívhang... mondjuk ez szerintem hülyeség de mind1. Nem mentem be végül sehova. De este màr nem is volt semmi. Remélem a kis magzat is jól van.
2017. júl. 31. 06:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig érdemben progeszteron pótlással tudnak segíteni.
2017. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Pedig érdemben progeszteron pótlással tudnak segíteni."


Attól, hogy itthon mindenkinek adják ha kell ha nem, mert olcsó, még nem azt jelenti, hogy kell is, meg segít is.

2017. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!