Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen huvelybe valo...

22 hetesen huvelybe valo szurkalas, nyilallás normalis?

Figyelt kérdés
Tegnap ota erzem, nem fajdalmas de kicsit kellemetlenul neha beleszur egyet. Ez mitol van? Masnak is volt ilyen?
2017. aug. 1. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok és nekem is gyakran van mostanában. Remélem csak tágul a méhem meg nyomja a baba a súlyával (azzal a kemény 300 grammal) a méhszájat és amiatt van. De megyek ma dokihoz és rákérdezek, majd megírom, mit mondott. :)
2017. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normalis ha csak ilyen nyilalasok vannak, es nem elviselhetetlen a fajdalom, nem tart hosszu ideig, nincs mellette verzes stb.
2017. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi,varom! :)
2017. aug. 1. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt kb akkor, de csak kellemetlen.
2017. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam dokinál, minden rendben van, azt mondta, időnként belefér, ha nem elviselhetetlen, meg nem kíséri vérzés vagy görcs, nem kell vele foglalkozni.:)
2017. aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtal! Mar ma ugy erzem elmult! Remelem nem jon elo ujra!
2017. aug. 2. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt irtam (2-es vagyok) mint az 5-os...

Ja, es 38 hkm

2017. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!