Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ma 30. napja jött mag augusztusban, általában 24-28 naposak a ciklusaim. Ha nagyobb stressz ér, akkor is meg szokott jönni ennyi időn belül.


A terhességi tesztek negatívak. Fáj a derekam (ágyékom hátul, inkább)petefészek és hüvelyszurkálás jelentkezik többször és rózsaszínes-enyhe barnás folyásom van, ami néha színtelenre vált. Nem viszketek, nincs kipirosodva sehol.



Jövő hétre kaptam időpontot nőgyógyászhoz, de hátha addig is lenen valakinek valami tippje, mitől késhet.



2016. aug. 8. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet össze szedtél valami fertőzést.. Vagy lehet hogy hormonális probléma. De mivel a teszt negatív biztos nem vagy terhes.. 1-2 nap csúszás még belefér. De a nőgyógyászom azt mondta hogy 1-2 hét csúszás még belefér. 22 / L 18+2 hkm
2016. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is inkább úgy tippelnék, hogy nem terhesség. Szerencsére olyan időszakomat élem, hogy az sem baj, ha baba, akkor kihordom, és az sem, ha csak később jön.


Neked viszont gratulálok :) Első?


Csak a fertőzés nem kellene, hogy pl. égető érzéssel, vagy más fájdalommal, viszketéssel..stb járjon?

2016. aug. 8. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm Szépen. Igen első baba ;) nem minden fertőzésnek vannak tünetei de az hogy nem 24-28 napra jött meg a menzid hanem 30 az még nem jelent semmit. De amit s folyással kapcsolatban írtál utalhat valami fertőzésre vagy hormonális problémára. Ezért mondtam hogy menj el nőgyógyászhoz ;)
2016. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már le van fixálva az időpont, tutira látni fog nődoki, UH-t is kérek majd, lehet.
2016. aug. 8. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendben aztán írj hogy mi a helyzet ;)
2016. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!