Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 éves vagyok terhes, de...

15 éves vagyok terhes, de szülés után szeretnék vissza menni az iskolába és éretségizni ez lehetséges?

Figyelt kérdés

#terhesség #Tinindjer
2017. aug. 2. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Amennyiben van, aki a babával lesz addig, akkor igen, folytathatod.


Bár nem tudom, miért szülöd meg, ha már babaként lepasszolod, és lelépsz tőle. Magántanuló nem akarsz lenni?

2017. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Maximum magántanulóként, vagy ha majd nagyobb lesz, akkor estin. De gondolom te is ezt gondoltad, hiszen a gyerek sokba kerül, és nappali mellett nem fogsz tudni dolgozni hogy eltartsd magatokat.
2017. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

2-es 15 évesen így se úgy se tud dolgozni, főleg nem annyit, hogy bárkit eltartson. Nyilván ez a szüleire hárul, egyáltalán nem tartozik ide.


Miért ne mehetnél vissza az iskolába kérdező? Nincs megtiltva. Majd meglátjátok a szüleiddel hogy tudjátok és akarjátok megoldani. Úgy is visszamehetsz, mint eddig, vagy lehetsz magántanuló is.

2017. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
15 évesen már szülői engedéllyel dolgozhat. Ha szexelni nagy volt, akkor gondolom dolgozni is az lesz és nem a szegény szüleivel tartatja el magukat.
2017. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet sok mindent szeretnél még amiről le kell majd mondanod ha megtartod a gyereket. Innentől nem minden úgy lesz ahogy szeretnéd
2017. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, utána is lesz lehetőséged érettségizni.
2017. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Értelmes szülő azt szorgalmazza, hogy menjen vissza és tanuljon, ne 15 évesen dolgozni menjen. Értelmes szülő azon munkálkodik, hogy ne fusson a gyerek élete vakvágányra, ha már egyszer így alakult.


Amúgy is mit sajnálod előre a szegény szüleit? Te vagy tán az anyja? Lehet, hogy te úgy lennél vele, hogy menjen dolgozni, hadd bäszódjon el az élete legalább a kis mocsok rendet tanul, de más szülők, pl. én is úgy lennék vele, hogy nem az a lényeg, hogy kiéljem a hatalomvágyam, meg jól megszopassam a saját gyerekemet, hanem az, hogy lehetősége legyen arra, hogy befejezze időben a tanulást. Komolyan, ilyen nem normális emberek vannak, hogy csak az érdekli, hogy majd én megmutatom a kis hülyének... Remélem nincs gyereked.

2017. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

De van, viszont nem vágatja magát gerincre 14-15 évesen. Hamarabb kellett volna gondolkodnia és nem az első kisfiú alá feküdnie, akkor kellett volna azon gondolkodnia hogy hogyan fog majd tanulni.


Őt kötele vagyok eltartani 18 éves koráig, de az ő gyerekét, akit ő vállalt, meg neki kötelessége, senki nem kényszerítette a gyerekszexre gondolom, úgyhogy az a minimum hogy akkor nevelje is a gyerekét, ne a szüleivel neveltesse. Nem tudhatod milyen anyagi körülmények között élnek, lehet a mindennapi betevő is problémás, de ha nem is így lenne, a szüleinek joguk van eldönteni hogy támogatják-e vagy nem.

2017. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

#7 Végre valaki hasonlóan gondolkodik. Mindig ledöbbenek, hogy ha valami félre sikerült a gyerek életében és nem segíteni és javítani próbálnak rajta, hanem még rátesznek egy lapáttal.

NYilván nem tervezett baba volt, de ha már így alakult akkor én, mint a szülője igyekeznék segíteni rajta ahogy tudok. Az unoka nem csak akkor unoka, amikor nekem csak ellenkeznem kell a menyemmel és okosságokkal ellátni gyereknevelés terén (persze kéretlenül), hanem akkor is, ha rám hárul a felelősség.

Az ilyenek ha esetleg megbukik a gyerek vagy valami bajba kerül akkor csak úgy magára hagyják? Mert az ilyen ne nevezze szülőnek magát. Legalább is az én szememben nem az. Szülőnek lenni felelősség és nem csak addig amíg pici és úgymond gondtalan az élet.

2017. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
#8 Nyugtával dícsérd a napot! Majd nehogy meglepődj,mikor rájösz,hogy a te gyereked is "gerincre vágatja magát" azért mert te nem tudsz róla...
2017. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!