Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Véleményetek?...

Cicuka12 kérdése:

Szerintetek? Véleményetek? Tapasztalotok?

Figyelt kérdés
Én ultrahang szerint 5 hetes és 6 napos vagyok. Az én történetem ugy szóll hogy. _Július 24 én teszt alapján és menstruácio elmaradása alapján kiderült hogy terhes vagyok elmentem dokihoz 27. én megvizsgált meg ultrahangozot (fogadott orvosom van) peteszák nemvolt látható. Fel irt nekem femibion 1 et hogy szedjem és 1hét múlva menjek vissza. (aug.3án csütörtökön) De én szombat hajnalban bevéreztem elöször csak halványan vasárnap reggel már viszont erös vér volt de csak pisilés után . ügye megijedtem bementem az ügyeletre és pont a fogadott orvosom volt az ügyeletes. Megvizsgált meg ultrahangozott és annyit mondott hogy mostmár látszik a petezsákom ami 9mm és reménykedik hogy nincs baj. Menjek a megbeszélt szerint ultrahangra (csütörtökön) felirt egy gyogyszert h szedjem azt is progesterone exeltis gyógyszert . és mondta hogy hétfön menjek el vérvételre a véreredményem HCG-M 6289, 0/1 igen ám de én szombattol szerda estig nagyon gyenge voltam és nagyon véreztem fölleg pisilés után . Utána este fele hányingerem volt hánytam is. éjszaka meg kbb nem aludtam mert egész éjaszaka hányingerem volt melleim szúrtak. Utána eljött másnap a Csütörtök elmentem ultrahangra azt mondta a doki hogy embriom nem látható de a petezsákom 13mm és menjek vissza egy hét mulva hátha látják az embriumot . Kérdeztem hogy mior tudom e hogy él és azt mondták ohgy kbb egy hét mulva már látniuk kellene. Idáig ez a történetem

2017. aug. 3. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Akármi lehet még, de bízni kell a legjobb verzióban, mást nem lehet tenni. Drukkolok! Az jó jel, hogy növekszik a petezsák!
2017. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És olyan volt már hogy a petezsák növekedett de az embrium meghalt?
2017. aug. 3. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért csak pisilés utàn vèrzel mert zàrt a mèhszàjad ami jo jel.Èn is igy voltam mint te véreztem de mègis minden rendben volt.8 hetesen kiderűlt hogy Hematoma amit egy orvos sem vett észre.
2017. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megnyugtató!:) És még azt tudja valaki hogy tegnap este párommal enypelegttünk mármint csináltuk egymásnak kézzel és nem tettűk be a nemi szervét hanem csak oda dörzsöltük picit és éjszaka meg pisilés után véres volt a wc papír és még mais.Mitől lehet?
2017. aug. 4. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hematoma,és most űrül ki.De szerintem most haggyátok az enyelgèst amig a vèrzès teljesen el nem mulik.
2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De már egyszer elmúlt

Azt olvastam neten hogy ha nem teszi be akk nincs gáz,lehet orgazmusom mert az nemárt a babának

2017. aug. 4. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen egészséges terhesség alatt nem árt az orgazmus, de te vérzel!!! Fenyegető vetélésed van és nem bírjátok ki ezt a kicsit?
2017. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!