Lehet jon a baba?

Figyelt kérdés

Olyan kerdesem lenne csajok, hogy Juli 23an kellett volna , hogy megjojjon es 29en h elmuljon. es Semmi teszteltem 7nap keses utan negativ lett. mar 11napja h semmi.

Szurkal alul a hasam es faj a derekam is es a mellbimbom koruli reszen is. A tesztet delutan csinaltam nemtudom , hogy ez mennyire befolyasolja az eredmenyt.


Ezek utalhatnak terhessegre, esetleg lehetnek Terhesseg korai tunetei?


2017. aug. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismételd meg reggeli vizeletből a tesztet,ha baba van már ki kell mutatnia. Esetleg ha ez is negatív akkor doki ha pedig pozitív akkor azért. :)
2017. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel csinálj egy tesztet ;) az majd megmutatja a tutit ;)
2017. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Leheg gaz de leirom

Ugye 7nap negativat teszteltem viszont keves volt a vizelet is es nem tudtam a tesztet ugy beleallitani h maxig erjen igy kicsit elforditottam a tesztet es a max az jo volt viszont a hat oldala kinnvolt teljesen , remelem ertitek hogy irom. bocsanat az osszevissza magyarazasert :)


de akkor ezek lehetnek terhesseg jelei?

felek tesztet csinalni, mert csalodnak ha - lenne ujra :(

tudom butasag mert megkell tudnom de ugy gondoltam, hogy ha vasarnapig nem jon meg meg mindig akkor ujra teszt es ha - doki persze ha + akkor is..

vagy ne varjak?

2017. aug. 3. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ettől a bizonytalanságtól minden jobb szerintem. Igen lehetnek terhességi tünetek de erre önmagában nem lehet rá mondani. Csinalj egy tesztet az a biztos. Én drukkolok. :)

1-es voltam.

2017. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 7 nap után már kimutatta volna, akárhogy is mártottad bele azt a tesztet. A tüneteid utalhatnak terhességre és pms-re is, sőt ha valami hormonzavarod van, akkor is lehetnek pms tünetek.
2017. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 nap késésnél szerintem is mindegy, hogy mit, mibe és hogy mártasz. :/
2017. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2017. aug. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!