Megjött miközben?

Figyelt kérdés

sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy 2 hete pozi lett atesztem, viszont kedden megjött, voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy a első - 2 elmaradt havi még megszokott jönni pár esetben.

nálunk a családban majdnem minden nő menstruált az 5.honapig. nem kell félnem, vagy de?

tapasztalatok, tanácsok jöhetnek! köszönöm



2017. aug. 3. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább vetélés, mint terhesség melletti menstruálás. :(
2017. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, de nem fáj egyáltalán, ha nem járnék mosdóba nem is venném észre hogy meg van. mas mint szokott :/
2017. aug. 3. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális orvos nem legyint a terhesség melelti vérzésre. Minden esetnre, ha már megjártad és nem óhajtsz evvel másik orvost, vagy kórházat felkeresni, akkor ha elmúlt, elmész ultrahangra és kiderül. Több napig tartó vérzés nem normális semmiképp, akármi is jellemző a családodban, ráadásul ez pont nem egy genetikailag átörökíthető hajlam (pecsételés -nem vérzés!!!- várandósság alatt), akkor sem, ha többen is jártak a környezetedben így.
2017. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt innen nem tudhatjuk, csinálj tesztet, menj dokihoz. Én úgy gondolom, h a menstruálás terhesség alatt nem túl normális dolog és biztos rohannék az ügyeletre.
2017. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vetélés lesz az szerintem. :\ Legalább ultrahangon megnézhetett volna, meg elküldhetett volna hcgre. :\
2017. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen a vérzés sohasem normális dolog, még ha nem is feltétlen jelent vetélést.

Az, hogy vannak nők, akiknél mensi idejében terhesen is előfordul a vérzés... hát, könnyű ezzel dobálózni, hogy ennek is meg annak is így volt, de azt gondolom, ez azért meglehetősen ritka dolog.

Ahol vérzés van, ott baj van. Ha más nem, akkor progeszteron-hiány, és akkor kellene a gyógyszeres támogatás, hogy megmaradjon a baba.


Szóval én félnék bizony, és húznám a belem a kórházba, másik dokihoz, olyanhoz, aki nem ráz le azzal, hogy van ilyen.

2017. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj gyorsan orvoshoz, sürgősségi nőgyógyászatra a kórházba. A vérzés nem normális terhesen.
2017. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben akkor elmegyek ügyeletre! köszönöm
2017. aug. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!