Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez milyen fájás? Lehet jósló...

Ez milyen fájás? Lehet jósló máris? Vagy valami bajra utal?

Figyelt kérdés

30 hetes terhes vagyok. Kb naponta fordul elő mostanában, hogy a hasam alja szúrni kezd, és ilyenkor eléggé fáj. 1-2 perc után vége, elmúlik. Eddig nem volt ilyen. Nem kis rész fáj, szurkál, hanem az egész alja.

Voltam orvosnál a héten, bár ezt nem mondtam, mert kb akkor kezdődött, akkor még minden rendben volt.



2017. aug. 2. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi magnéziumot szedsz?
2017. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alkalmanként, kb heti háromszor. Viszont nem görcsöl semmim, már a lábam sem, és nem is keményedik a hasam.
2017. aug. 2. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
A jósló fájás nem szúrkál. A méhszájad zárt? Hol szurkál, a hasad, vagy a hüvelyednél? Mert az jelentheti azt is, hogy elkezdtél kinyílni. Ha a hasad, akkor az valami más.
2017. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Éppen azt írtam, hogy nem szúrkál, bár így utólag félreérthető lett. A hüvelynél nem fáj, csak a hasam. De leginkább szúráshoz tudnám hasonlítani, csak nagy felületen. Na, ez is elég hülyén hangzik..
2017. aug. 2. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti háromszor szedsz magnéziumot 30 hetes terhesen? Ilyen melegben minimum 3-szor kellene NAPONTA!!! De inkább többször.
2017. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek igaza van, napi 2 magnézium minimum!
2017. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tényleg?? Pedig a védőnő mondta, hogy ne szedjem, ha már nem kell.

De ezek szerint még kell. Köszi szépen!

2017. aug. 3. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmim nem görcsölt, nem keményedtem, de mondta a dokim, hogy 3-4 db magnerotot szedjek egy nap. Utolsó előtti voltam. Írj majd hogy vagy.
2017. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szedni kezdtem a magnéziumot is. Azóta nem volt ilyen fájás. Köszönöm a tippet!!
2017. aug. 7. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó! Nagyon örülök neki! 5-ös és 8-as voltam! Vigyázz Magadra és a Picire!
2017. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!