Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ido alatt kaptátok...

Mennyi ido alatt kaptátok vissza az alakotokat?

Figyelt kérdés

Ha nem is a régit, mert az ritka , akkor legalabbis mennyi ido kellett h nagyjábol régi formában legyetek??

En sportoltam a terhesseg elott

Alatta pilates. De par hete nem csinal nem ferek a hasamtól.:)


Ti "sportoltok" kismamák?


2017. aug. 3. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Elsönél 6 hònappal szülés után szinte jobb alakom volt mint elötte,kockák kezdtek megjelenni a hasamon...szerencsére imádok edzeni.

Most várom második picinket,38 hetet taposom.36hetesen még edzöterembe jártam,mostmár csak pihizek,este mikor már nincs fullasztò meleg nagyokat sétálunk kis családommal.

Nem kell félni,ha teszel érte visszanyered az alakodat söt még jobbat is, minden lehetséges,csak akarni kell.

2017. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a baj h piles az nekem semmi elozokhoz képest.. de 20.hetif fekudni kellett. Nem híztam de baromi löttyedt vagyok ezt nehez elviselni. Tudom , nem én vagyok a lényeg. De sosem akartam olyan lenni aki elhagyja magát😔😔


Termeszetesen szules utan ha ugy engedi idom ujra edzegetni fogok.:) remelem enis kb annyi ido alatt vissza kerulok a régi formámba.:)

2017. aug. 3. 18:36
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Hamar. Elsővel 3 kiló maradt rajtam, amikor hazamentünk, az is lement szépen néhány hónap alatt. 6 hét után kezdtem tornázni, császáros voltam, addig séta. Csak otthoni torna volt.

Másodikkal még hamarabb, vele 5 kiló volt rajtam, de hetek alatt leolvadt. Ő is császáros lett, tornázni nem is nagyon volt időm már. Szoptattam mindkettőt.

2017. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Elsö vagyok

Arról nem te tehetsz,hogy feküdnöd kellett,van akinek végig ágyban kell maradnia,ez nem elhagyom magam kérdése,ezt a baba érdekében meg kell teni...

Sógornöm 45 éves,3 terhességen van túl,minden alkalommal + 20 kilóval zárta,és minden alkalommal 6-8 hònapra rá visszanyerte alakját.Feszes böre,nagyon szép alakja van,annyi hogy neki szélesedett a csipöje,de ez nem ront semmit az összképen.Viszont ö is tett été,ugye nem a verebek csipegették le róla.

Nem kell rettegni,ahol akarat van ott eredmény is.

2017. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.:)

Igy van nálam az akarat nem kérdés

2017. aug. 3. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Első terhességnél kellett vagy 5 hónap, második után kb 5 hét.
2017. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Császár után két nappal, de a terhességet 60 kilóval kezdtem, utána pedig 49 kg voltam, végig feküdtem hányással. Az alakom legalábbis megmaradt, ha már a terhesség egy nagy szenvedés volt.
2017. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
59 kg-val estem teherbe 73 kg-val mentem szülni, szülés után egy héttel 66 voltam, rá 2 hónapra 59. Semmit nem tettem, hogy visszanyerjem az alakom, mint ahogy most sem. 1 éve szültem 55-56 kg között mozgok.
2017. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

"De sosem akartam olyan lenni aki elhagyja magát"

na, most legalább te is láthatod, hogy nem minden anyuka azért olyan, mert elhagyja magát


Egyébként én elég sok túlsúllyal kezdtem, szerencsére nem sokat (4kg) híztam, most 12-vel vagyok kevesebb mint teherbeeséskor, még 20 a cél. És én se azért lettem ekkora, mert elhagytam magam, hanem kezeletlen pajzsmirigy alulműködés miatt

2017. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
88%
Én 20 kg-t híztam terhesség alatt, ebből lement egyből 10 kg, aztán 2-3 hét alatt még 2 kg. Mondjuk úgy voltam vele a terhesség alatt, hogy nem akarok diétázni, ebből jött az ideálishoz képest plusz jópár kiló hízás. Most kezdtem a diétát meg a sportot, de úgy tűnik, hogy elég jól reagál rá a szervezetem. A barátnőim azt mondják, hogy ez "friss hízás", így könnyebben is megy le. Szerintem, ha előtte sportoltál, akkor nem lesz gond, maximum pár hónap! Amit mindenképp tanácsolnak, hogy amíg szoptatsz, addig ne diétázz. A sporttal pedig meg kell várni a 6 hetes orvosi ellenőrzést és utána lehet elkezdeni.
2017. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!