Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. Hét körül mit kéne éreznem?

18. Hét körül mit kéne éreznem?

Figyelt kérdés
15.hét óta nincsenek rosszulléteim. A babát még nem érzem, és olyan rossz, hogy semmi "visszajelzés" nincs, hogy minden rendben a babával.
2017. aug. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

19 hetes vagyok.Pár hete nekem is megszüntek a rosszúllétek,az étvágyam is jobb.

A babát most kezdem érezni.De valovan nem egyszerű hogy azt sem tudod mi van.Biztos minden rendben van :)

2017. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetes vagyok. Nálam már 2 hete naponta bejelentkezik a baba és kívülről is érezni . De vékony a hasam, kb egy centi hájacska sincs rajta. Gondolom az is segít.
2017. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nekem mindig is volt kis pocakom,most is inkább egêsz lent érzem sűrűbben :)

Nagyon êrdekes dolog :D

2017. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mellső fali a placentám, túlsúlyos sem vagyok éppen :D de nem érzem :( és olyan rossz. Tudom van aki 22.héten érzi csak meg. De első baba és halálra aggodom magam
2017. aug. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!