Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki csak a 7....

Van itt olyan, aki csak a 7. hét körül tudta meg, hogy terhes, és addig dohányzott?

Figyelt kérdés
Okozott ez bizonyítottan valamilyen problémát a terhességben? Esetleg vetélést?

2017. jún. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
En most vagyok 7 hetes , van hogy egy nap elszivok egyet max 2 ot mert en iszonyú nagy dohányos voltam sajnos es azt mondtak az sem jo ha egyből leteszem ... nem vagyok ra büszke de 1-2 szalltok nem hiszem hogy baja lesz es lassan ezt is elhagyom .
2017. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam 8.héten derült ki babát várok! Kb 3-4 nap még folytattam a dohányzást,mire felfogtam felelős vagyok egy életért a testemben! Könnyedén letettem,1-2 szál se volt. Sem vetélést nem okozott,sem más egyéb gondot! Majd 4kos lányom lett ☺
2017. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

3 het keses, hogy nem tunik fel valakinek?

Amugy meg, ha kicsit is fontos a babad, egy szalat se szivj, ha meg hangyanyit onzo akkor rajta, szivd tovabb...

2017. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Megfogadtam mar, hogy nem irok ilyen kérdésre mert mindig veszekedés meg lepontozas lesz a vege pedig csak leírom azt ami velem volt, nem hazudozok, nem ámítom magamat, meg idegelem a kerdezőt... Tudom h a cigi káros, bunkosag a babával is szivatni blabla. Leírták ezren máshol.

De!

En igy voltam vele, a babának semmi baja nem lett. Leszoktam es nem szoktam vissza pedig eros dohányos vtam. En sem ugy szoktam le, hogy pozitív lett a teszt es akkor letettem, mert akkor valszleg rosszul lettem vna ugy. Sajnos ismerem a korlataimat. Par nap kellett, de letettem. Nem bánom es utólag azt kell mondanom elhatározás es egy nagy adag önfegyelem kérdése. Nyugodj meg ha tényleg leteszed, szerencses lehetsz es nem lesz semmi probléma.

2017. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!