Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessegi hormonok okozhatn...

A terhessegi hormonok okozhatnak huvelyviszketest? 19+5

Figyelt kérdés
elmentem a nogyogyaszhoz,mondta h be van gyulladva a kulso resz.kenjem canesten kremmel.kerdeztem h meddig,de erre nem mondott semmit.elozo alkalommal vett le kenetet.az negativ lett gombara es bakteriumra.hetek ota betetet hordok,csak sima vizzel mosakodom es mikor erzem h viszket bekenem canestennel.ettol 1-2napig jo de utána ujra kezdodik.azt vettem eszre h nagyobb folyas utan kezd ujra viszketni.de gondoltam mososzerre is,de ezt a betet kikuszobolte volna.es mivel mindenem negativ igy mar csak a hormonokra tudok gondolni.jart mar valaki hasonloan?
2017. aug. 4. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem okoznak a hormonok hüvelyviszketést!


"hetek ota betetet hordok,csak sima vizzel mosakodom" Neeeeee! Ne hordj betétet, csak pamut bugyit és mosakodj rendesen szappannal, vagy intim mosakodóval, a víz nem tisztít eléggé!!!!! A betétben csak befülled, főleg 40 fokban, nem lélegzik úgy, mint egy pamutbugyi, akármilyen "pamutos" a felszíne. Felejtsd el gyorsan!

2017. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az orvos mondta h csak vizet hasznaljak:( se intim mosakodot se semmi mast csak vizet.en is furcsallottam de ugy voltam vele csak jobban tudja mint en.sima pamut bugyit is probaltam de azonnal ahogy felveszem elviselhetetlenul viszket
2017. aug. 4. 07:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint is a betéttel van a gond. Főleg 40 fokban nem szerencsés. Amúgy én is csak sima langyos vízzel mosom meg, és wc után sensitiv nedvestörlőt használok, mégis tiszta vagyok odalent, pedig nekem is bő folyásom van mióta kismama vagyok.

24 hkm

2017. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasznalj anionos betétet(dm), és kúraszerűen probiotikus hüvelykúpot.

Persze csak akkor , ha bakteriális vagy gombás fertózés nem áll fenn.

A probiotikus hüvelykúp használható terhesség alatt is.

Betét mellőzése , ha folyása van?! Hogyan?

2017. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csinaltak tenyesztest.nincs se gomba se bakterium...olvastam errol a vitagyn c-rol.az egyik kismama irta egy csoportban h terhesseg alatt is lehet hasznalni es megelozi a bakteriumokat.tamogatja a huvely florat.. tapasztalat rola?
2017. aug. 4. 07:32
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nekem előző terhesség alatt javasolta a dokim, szerintem jó cucc.

2017. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bugyi nélkül szoktam otthon lenni szoknyában.. azota semmi bajom és sima vizzel mosom. Ebben a melegben már bugyiban se jo lenni. Sztem izzadtságtol is viszkethet.
2017. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Es folyásom volt. Nekem a vitagyn c vált be
2017. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!