Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehetséges? Vagy jol...

Ez lehetséges? Vagy jol gondolom hogy az orvosom felületes és kapkod? Többi lent.38+4hkm

Figyelt kérdés
2-3héttel ezelőtt a saját orvosom szabin volt igy helyetteshez kerültem aki azt mondta hogy a méhnyak 1,6cm a baba feje teljesen lent van.Egy héttel később már a méhszáj is 2cm-re nyitva volt.Tegnap már a saját orvosomnál voltam aki marha gyorsan megvizsgált,zárt méhszáj,kb 2cm méhnyak,a baba még fent van...most akkor mi van???Mondtam neki hogy pár hete teljesen más eredményeket hallottam,de csak mosolygott.Ki tévedhet?
2017. aug. 4. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Menj el egy harmadikhoz, ha van energiád és pénzed.
2017. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szülés előtti utolsó hetekben én is örültem, mert a dokim megállapította, hogy nyílik a méhszáj, gondoltam közeleg a szülés, majd a következő héten azt írta a kisfüzetbe, hogy "zárt méhszáj". Szóval nálam ugyanaz az orvos is mondott eltérő véleményt egy hetes különbséggel...
2017. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De csak mosolygott...

Akkor , gondolom, nem akarta a kollégát leszólni. Ha nem bízol benne, miért hozzá jársz? Leírta valahová, amit mondott a helyettes? Talán te hallottad rosszul, akármi lehet.

2017. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hallottam rosszul,hülye nem vagyok,pláne nem ketten a férjemmel :) eddig nem volt vele gondunk,de most nagyon felületes volt,nem is értjük miért.A kolleganője alapos,figyelmes volt,usb-n meg van minden mérés tőle,a saját orvosomtól most már azt sem kaptam,csak a baba sulya van a kiskönyvbe irva.
2017. aug. 4. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted, aki rosszul hall valamit, az hülye? És most mit fogsz csinálni, ha hibázott, orvost váltasz? :)

38 hetes vagy, akár ma is szülhetsz, akár zárt méhszájjal is megindulhat, teljesen mindegy. Az 1,6 cm és a kb. 2, az pedig ugyanaz. Kicsit túlreagáltad

De ha ez ennyire fontos, menj el tényleg egy harmadikhoz és kérj szakvéleményt, majd dörgöld az orra alá, ha más eredményt kapsz.

Honnan tudná innen bárki, hogy melyiknek van igaza, te sem tudod.

2017. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 38. hét közepén ennek annyira, de annyira semmi jelentősége nincs. Akár 3000 a méhszáj, akár totál nyitva van, szülhetsz ma is, meg két hét múlva is. Ne pörögj ezen.
2017. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok értelmét nem látom már hogy elmenjek egy harmadikhoz.Arra lennék kiváncsi hogy ha egyszer megnyílik a méhszáj akkor az nem záródhat össze ugye?Vagy rosszul tudom?Illetve a baba sem "megy feljebb" nem?Vagy nem?Csak azért bosszantó hogy ennyire más véleményen van....ami lemaradt hogy 33hetes voltam amikor ő is ezt állította hogy megnyílt a méhszáj és nagyon lent van a baba feje,kellett is feküdnöm a 35.hétig.Ezért dühít leginkabb ,olyan mintha mivel lassan szülök igy nem fontos tájékoztatni,a baba jol van és kész,a többi nem számít.Nekem igy jön le...
2017. aug. 4. 10:44
 8/10 anonim ***** válasza:
De igen, vissza tud záródni! Már nincs sok hátra, kitartás!
2017. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam,mindenhol azt olvastam hogy nem :) köszönöm,igy azért más véleményem van az orvosomrol :)
2017. aug. 4. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Az jó, főleg, hogy egy vadidegen véleményére adsz egy anonim oldalon, az orvosodban meg nem bízol. ;)
2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!