Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismamák ti mennyit...

16 hetes kismamák ti mennyit hiztatok eddig?

Figyelt kérdés
Én 53 kg al kezdtem (nem hánytam egyszer sem) viszont most 16 hetesen 51 vagyok.. félek hogy baj van illetve hogy mitől lehet ez
2017. aug. 4. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Második babámmal én is először fogytam (nem hánytam pedig) de aztán lassan elkezdtem hizni.

Összesen 6kgt hoztam.

Ne aggódj

2017. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*híztam
2017. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 16.héten még mem híztam. Ma vagyok 18, és kerek 1 kilót sikerült eddig
2017. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 20. hétig 3 kilót híztam.
2017. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 hét 1 napos vagyok,az utolso mérés szerint 5 kg jött fel.De èn nem igazàn voltam hànyos,kb 2× kapott el az elsö trimeszterben.Mostantol jobban oda fogok figyelni,60 kg al kezdtem.
2017. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19. hetes vagyok , nem jött fel semmi még, hála égnek. 165 cm és 53 kg vagyok. Terhesség előtt is volt 1-3 dkg ingadozás, most is megvan. Van, amikor reggel 52,7 vagyok, van amikor kereken 53 kg.

Azt javaslom, ne hallgass a rosszmájúakra. A múltkor 53,6 kg helyett, ruhában 53 kg-t mért a védőnő és kiakadt. Most komolyan, ez nekem olyan röhejes volt. Tudhatná, hogy a testsúly rengeteg mindentől függ ( nagy wc volt-e , folyadék stb.) Szerintem jó a súlyod. Én azt mondom, inkább ennyi legyen, mint sok kiló plusz.

2017. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!