Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kézzel történő tágitás után...

Kézzel történő tágitás után meddig normális ha fájásaim vannak? Rendszertelenek de elég erősek. Gondolom ez még csak "utóhatás"

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Bővebben? Bent vagy már a kh-ban? Vagy miért tágítottak? mit érzel, nyilallást a hüvelyednél, vagy fájásokat?
2017. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok korházban,de mostanra szinte teljesen elmultak,legalábbis sokkal ritkábban jönnek.Erős mensis görcs,derékfájással együtt.
2017. aug. 4. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tágítanak akkor általában szülsz is.tehát nem értem.
2017. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen, azt csak akkor csinálják, ha nem tágultál ki eléggé, és megindult a szülés, pl. fájásaid vannak. És kegyetlenül fáj, szóval én sem értem. Nem csak egy sima méhszájvizsgálat volt?
2017. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem csak méhszáj vizsgálat volt :) nem csak abban az esetben tágitanak ha nem halad a szülés,de lehetne hogy a kérdésre válaszoljatok?Köszönöm hogy elolvastátok de ez egyik sem válasz a kérdésemre!Nem fogok vitába merülni a témával kapcsolatban....kérdeztem,ha tudtok válaszoljatok ha nem akkor az értetlenkedést legyetek kedvesek ne az én kérdésemnél előadni!
2017. aug. 4. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Akkor lehetne rá válaszolni, ha tudnánk, miről van szó. :) Mi az, hogy meddig normális?

Szóval otthon vagy és házilag szeretnétek megindítani, vagy mi van???

Nekem az orvos csinálta, amikor már komoly fájásaim voltak, de nem tágultam ki. Életemben nem éreztem olyan fájdalmat. Ha erősek a fájások, az normális, akkor is ha rendszertelen. Nem tudom, mit jelent nálad, hogy "utóhatás", a tágításnak ez a funkciója. Hány hetes vagy?

2017. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok orvos akkor is csinálja, mikor a szülés nem indult még be, pont azért, hogy így beindítsa. A múltkor is volt itt egy kismama, akinél bepróbálkozott az orvos egy szó nélkül, valószínűleg azért, nehogy a hosszú hétvégére essen, aztán a legközelebbi alkalomkor meg fel volt háborodva, hogy miért van még mindig egyben.
2017. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez ok, de nyilván a célegyenesben csinálja, amikor már bármikor szülhet.
2017. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ő azt akarja, hogy minél előbb, akkor pedig de, akármikor csinálja, mert úgy van vele, hogy nem fog várni 1-2 hetet, vagy nehogy pont xy napra essen a jövő héten, mert neki programja van stb. Nehogy azt hidd, hogy az összes olyan lelkiismeretes, hogy nem piszkál bele, mert majd a természet nem sokára úgy is megoldja. Frászkarikát. Ha ő azt akarja, hogy minél előbb szüljön, akkor megpiszkálja a kismamát úgy, hogy véletlen pont beinduljon egy-két napon belül.
2017. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!