Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt és erős...

Halvány pozitív teszt és erős alhasi fájdalmak? Normális ez így?

Figyelt kérdés

Ma van a nem várt napja. Teszteltem egy halvány pozitívat, de nagyon erős görcsös- szúró érzés hol az egyik, hol másik oldalon, a petefészkek környékén.

Sugárzik mindenfelé: hüvelybe, combba, derékba.

Sosem szokott így, és ilyen jelleggel fájni menses előtt... Eléggé aggaszt...


2017. aug. 4. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal terhességnél,feltéve ha van,tehetetlen vagy és sajnos az orvosok is.Az is lehet hogy hibás a teszt vagy hogy kémiai terhesség és meg fog jönni.De lehet hogy valóban baba van és nem lesz semmi baj,terhesség alatt gyakran előfordul az alhasi görcs,vagy megjön vagy nem.Sajnos ettől szebben nem tudtam fogalmazni,de kívánom hogy minden rendben legyen veled!!
2017. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szurkált nagyon nem várt napja környékén. Ez lehet normális jelenség, reméljük Nálad is pozitív kimenetelű lesz!

Sajnos ilyenkor többet tényleg nem lehet tenni, hiszen nagyon korai a terhesség, viszont én tesztelnék még, és ha egyértelműen pozitív lesz az is, és esetleg elkezdessz barnázni, vérezni ne adj Isten, akkor már mehetsz ezzel az ügyeletre, hiszen több teszted is pozitív lett ez esetben!

Drukkolok!!!

2017. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!