Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kérik terhesség esetén...

Mamóca kérdése:

Mikor kérik terhesség esetén az IgG, és az IgM vizsgálatát?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk. Megtörtént az első vérvétel.Nagyon kíváncsi lennék az IgG és az IgM eredményemre, 3 db laborleletet kaptam. Egyet az általános vérvételről, egyet a vércsoport meghatározásról, egyet pedig a Treponeme pallidum (szifilisz)+ Hepatitis B vírus szűrésről. Nődokihoz még ezután fogok menni. Melyik laborlapon kellene keresnem a fent említett eredményeimet? Egyiken sem találom, vagy esetleg más néven van? Lehet, hogy nem is néztek nálam ilyet?
2017. aug. 7. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nekem a nőgyógyászhoz küldték,ő adta oda nekem,mikor legközelebb mentem hozzá.
2017. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beutalókat nekem a háziorvos adta, a nőgyógyász csak javaslatot tett rá, hogy milyen vizsgálatokra kell elmenni. A leletek is a háziorvoshoz mentek.
2017. aug. 7. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptad meg,akkor valószínűleg nem kérték ezt s vizsgálatot.Nem minden orvos ad rá beutalót automatikusan
2017. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kivancsi voltam en is az en eredmenyemre... az alap vervetellel mentem haziorvoshoz ... de nem a korzetisemhez mert az szabin volt! Ott megnyugtatott a doktorno, hogy a toxoplazma az kotelezo vervetel, es rajta lesz majd a dokinak megkuldott leleten,igy biztos lesz 2het mulva eredmeny!


Hat nem volt! Ugyanis a korzetisem szerint nem kotelezo, meg sem akarta csinaltatni! Csak a 2. Trimeszteri nagy vervetellel, ha mar engem erdekel....kerdeztem, h az nem keso? Igy adott kulon beutalot!


Igy konnyen lehet, hogy nem csinaltak meg Neked! Elvileg a szifiliszes papirral kellett volna jonnie! Mert ok csinaljak ezt az elemzest!


Eloszor en is azt hittem masneven szerepel, de nem! Menj nyugodtan vissza, es kerj beutalot kulon!


Boldog Babavarast!:)

2017. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ettől tartottam én is, hogy nem kérték.
2017. aug. 7. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!