Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye csak én aggódom túl?

Ugye csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok. A negyedik héttől két hétig itthon voltam, mert volt barna folyásom. Az orvos mondta, hogy maradjak itthon pihenni. Elmentem a magánorvoshoz is egy hétre rá, aki viszont azt mondta nyugodtan dolgozhatok, ha nem stresszes a munkám. Egész nap egy irodában ülök. A stressz egyenlőre kilőve. A főnököm nagyon empatikus volt.

Aggódom, hogy a napi nyolc óra egyhelyben ülés vajon nem fog ártani? Egész nap fájt a hasam és a derekam. Ugye csak én aggódom túl?


2017. aug. 7. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, csak te aggódod túl.

Aki otthon van veszélyeztetett terhesként, annak sem kellene napi 24 órát feküdnie. Kímélő életmód kell, értelemszerűen nem kell megmászni a Himaláját vagy felásni a 20 hektáros kertet, de könnyű séta, mosogatás, főzés abszolút belefér.

2017. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!