Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom. Ugye lesz szivhang?

Aggódom. Ugye lesz szivhang?

Figyelt kérdés
Most jöttem nődokitol, azt mondta kb 5hetesnek felel meg a terhességem. 9mmes petezsákot lát,benne szikhólyagot. Azt mondta jövőhét pénteken menjek vissza. Addira ugye kell hogy legyen szívhang? Most még picike nagyon.ugye azért nincs? Félek

2017. ápr. 24. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyom koran mentél ilyenkor ez természetes, jovohet sztem szinten korai lesz. A terhesség ilyen, mindig várni kell...eredmenyekre, babara :-) jobb ha nem aggodalmaskodsz az árthat.
2017. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addigra sztem kell legyen boven
2017. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 hetes terhessegnel meg nincs szivhang. Ha valoban 5 hetesnek felelsz meg peteeres/menstruacio alapjan is, akkor minden oke.
2017. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, normális, hogy most még nincs.
2017. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Nekem volt 5 hetesen szívhang, viszont a szikhólyagot mérte 3,2 mm-re, a petezsák volt 15 is ránézésre. Szóval szerintem is túl pinduri még. Bármi lehet jövő hétig.

És ne felejtsd! Anyuka leszel, szóval no para, mert az árthat! ;)

21 hkm

2017. ápr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen szívcső pulzálás volt, rá 10 napra már hallottam a szívét dobogni. Nyugi, ne idegeskedj! :) 14+6 hkm
2017. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen se volt még szívhang.


6+5-ön már igen

2017. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes 3 naposan mentem először, és még nem volt szívhang. 7 hetesen már igen. Nyugi! 23 hkm
2017. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!