Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki novemberben vagy...

Van itt aki novemberben vagy decemberben fog szulni?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Nagy a pocakotok? Mennyit hiztatok? Pontosan hany hetesek vagytok? Van barmilyen tuntetek? Sokat mozog a babàtok?
2017. aug. 8. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Novemberre várom a babát.

Szerintem másokhoz képest nincs nagy pocim így 24 hetesen, de így is feszül a bőröm. Néha a savam jön fel, néha légszomjam van, más tünetem nincs.

Kb.3-4 kilót híztam, normál súlyú voltam előtte.

Sokat mozog a baba.

2017. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dec 2-re vagyok kiírva, menzesz szerint nov 24. lenne. A hasam nagy, már nincs olyan normális pólóm, amiből ne lógna ki alul. Teljesen jól vagyok, ahogy eddig is, soha egy percig sem voltam rosszul. Fogytam 2 kilót. 23 hetes a baba, és iszonyú sokat mozog, már látszik is kívülről is, pedig 100 kiló felett vagyok. :) És te?
2017. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia én december 4 re vagyok kiírva. Jól érzem magam. Sokat mozgólodik. Most vagyok 54 és fél kg. KB 5 kg hizhattam. :)
2017. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. November 11 Re várjuk. Én elég sokat hiztam ezek szerint ^_^ 8 kg hizás és normál sulyal kezdtem. A poci már jo nagy le se tagadhatnám
2017. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
December 6-ra várjuk, ma vagyok 23 hetes. Már aktívan mocorog minden nap, a hasam is elkezdett nőni, 1 kg -ot híztam.
2017. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenki megszult :) minden rendben volt? Hogy ment a szules?
2017. dec. 28. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Minden rendben van velünk, simán megszültem a kisfiamat (3400g). 5 hetes most.

2017. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 es vagyok én november 8. Án szültem. 3550 gram és 57 cm . Kemény volt de meglett természetes úton :)
2018. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, december 10-én lett meg a fiam, sürgősségi császárral, mert esett a babám szívhangja.
2018. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!