Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok,...

14 hetes terhes vagyok, aggodom hogy vajon minden rendben van a babaval? Multheten egy hete minden rendben volt! Normalis hogy aggodom?

Figyelt kérdés
felek nehogy meghalljon es nem lesz tunete ...

2017. aug. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális bizonyos mértékű aggodalom, de ha már irracionális szorongásba megy át, az nem az.
2017. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ilyenkor már kicsi az esély, hogy baja lesz a babának. Pár hét és érzed majd a mocorgást.
2017. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mennyire kicsi az eselye ? mindenki mondta nekem ezt , de gondolom hogy csak lenne tunete ha baj lenne :D mar varom erezzem , tudjam minden rendben van !
2017. aug. 8. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár hét (vagy nap, én pl 14 hetesen már kezdtem érezni)és érezni fogod, addig valahogy próbáld magad lenyugtatni. Valószínűleg nincs semmi baja, de ha folyton idegeskedsz, akkor lehet sajnos.
2017. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Normális, hogy agódsz, ez ilyen, akkor már biztosabb lesz majd mikor érzed mozogni. Viszont sajnos , hogy nem lesz baj az csak akkor biztos ha már a megszületik és a kezedben fogod. A 40. héten is meghalhat egy baba mindenféle tünet nélkül. Csak arra szabad gondolni, hogy nem lesz baj.
2017. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom :) ma olyan furcsan erzem magam , fel 11 kor keltem fel , egesz nap agyban vagyok , nem tudom mit egyek , most szalmakrumplit sutok :D eddig nem volt hanyingerem , lehet ezt erzem picit
2017. aug. 8. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért az huszon-hetes kor ám, amikor folyamatosan, minden nap többször érzed. Nekem bő egy hónap alatt alakult most ki az első rezdüléstől, pedig harmadik terhesség. Előző terhességben a kisfiam szülésig "el tudott bújni", annyira finoman mozgott, utolsó hétig használtam néha a szívhangfigyelőt.


23+5 hkm

2017. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális igen. Én 17 hetes kortól éreztem naponta a mozgást, nem tudom vékony vagy e, én igen, ezért éreztem már korán, onnantól már könnyebb.
2017. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon aggódtam a 12. és a 20. hét között. Az elején azért, mert láttam az ultrahangon, hogy cuki kisfiú és ragaszkodtam hozzá, de ahogy telt az idő, próbáltam nem a legrosszabbra gondolni... Főleg, mert vannak szervi rendellenességek, amik még simán kiderülhetnek a 20. hétig. A 18. héten megint csak minden rendben volt az ultrahangon. Madarat tudtam volna fogni a boldogságtól. A 20. hét óta érzem a mozgását minden nap, többször is, szóval azóta nyugodt vagyok. A véreddel együtt mindent megkap ő is, szóval ne stresszeld feleslegesen, amíg nincs baj. ;-)

38 hkm 29/L

2017. aug. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtál, hogy attól féltém hogy meghall?🤭
2021. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!