Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem 13+6 hetesen a...

Érezhetem 13+6 hetesen a babát? Első baba.

Figyelt kérdés
Ilyen nagyon enyhén bugyborog a hasam, vagy az még csak az emésztés miatt van?
2010. máj. 23. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen éreztem először (első baba), úgyhogy elképzelhetőnek tartom.
2010. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőt nem szokták ennyire korán érezni, inkább max a 16. héttől, de bármi lehetséges! :))) Lehet, hogy neked ilyen érzékeny a pocid, a babád meg egy sajtkukac! :D
2010. máj. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem a 12.héttől bugyborékolt a hasam alul, de nem mondanám, hogy a baba volt, mert ezt nem tudom biztosan :) az igazi rúgást vagyis inkább csak nyomkodást a 15.hét elején éreztem először, nekem is első baba :)

20h km

2010. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érezheted. Nekem a 14. héttől volt bugyborékolás, és biztos vagyok benne, hogy nem emésztés volt, mert egyszerűen éreztem, hogy ez valami más! S első baba.

20 hetes kismama

2010. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 héttől éreztem, úgyhogy lehet te is azt érzed,. Nem tudom miért mondja mindenki, hogy buborékol, nahát nekem nem! Az első pillanattól kezdve éreztem azt a feszítő érzést amit most, mikor a hasfalam közelébe ér és kidudorodik, mint egy dinnye. (22 hetes kismami)
2010. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!