Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél óránként járok wc -re...

Fél óránként járok wc -re szerintetek ez sok? Napi 3 l folyadékot iszom meg, ami szénsavmentes ásványvízből áll.

Figyelt kérdés
Éjszaka ti mennyit isztok?Én nem valami sokat.2-3 óránként ébredek fel és akkor megyek wc -re is.
2010. máj. 24. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyi idős terhes vagy?
2010. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Szerintem nem sok.

Én 28 hetes vagyok, kb 2l vizet iszom meg 1 nap, és Én is nagyon sokszor járok a wc-re, de ez már az elején is így volt.

Éjjel 2-3 dl-t iszom meg.


szió

2010. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22+1 naposak vagyunk:)
2010. máj. 24. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Sok??Én kb 10 percenként jártam éjjel-nappal.Főleg a végén.Semmi nem sok,attól függ,kinek hogy fekszik a baba,éppen mit nyom...
2010. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat járok pisilni már a terhesség elejétől kezdve! Amúgy is elég gyakran jártam Wc-re, és hát amióta terhes vagyok, azóta meg szinte egyfolytában! Van olyan időszakom is, hogy 15-20 percenként megyek. Éjszaka én sem iszom, de én is kb. 2 óránként járkálok...

20 hetes kismama

2010. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!