Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi isztok terhesség alatt ami...

Mi isztok terhesség alatt ami egészséges? Már rosszul vagyok a sok szénsavmentes ásványvíztől és gyümölcslétől, néha iszom egy kólát ami nagyon jól tud esni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nyáron voltam nagy pocakos, és imádtam a zöld Nestea-t (savanykás-kesernyés- jól oltotta a szomjamat) abból rengeteget megittam, mondjuk nem tudom mennyire egészséges, de gyönyörű, egészséges kisbabám született :)


Boldog babavárást!


6 hós kislány anyukája

2009. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csipkebogyótea,mirinda,fanta vált be.A csipkebogyóteától a hideg rázott,de nagyon finomra meglehet csinálni és nem árt a babának

Nekem azt mondta a védőnőm,hogy hanyagoljam a zöld,és fekete teát,mert árt a picinek.Ja és kifelejtettem az örök favoritot a traubisodát

Jó babavárást.33heteske

2009. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha unom az ásványvizet (és én szénsavasat iszok félig kirázva) akkor limonádét csinálok cukor nélkül vagy szőlőcukorral ami egészségesebb mint a sima cukor. Illetve ha szereted a teákat, a Millford nagyon finom és csak gyümölcs van benne, semmi más, így literszámra ihatod! Nagyon nagyon fini, teljesen rá vagyok cuppanva! Vagy mézzel vagy anélkül iszom! Van hogy kihűtöm, beletöltöm egy ásványvizes palackba és abból iszom! Naponta vagy 3-4 litert!
2009. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál szénsavasat. Én megkérdeztem a védőnőt, hogy lehet e gond belőle. Azt mondta, hogy nem. Ő is hallotta már kismamától, hogy állítólag hasfájást okoz. Azt mondta, hogy ez hülyeség!!
2009. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tea. sok kulonleges teafajta van, az almaspite izutol kezdve a paprikasig :) nekem a gyömbéres-borsos vörös tea volt a kedvencem, hihetetlen mennyiséget meg tudtam belole inni + napi 1 liter tej, + gyümölcslé.


Amit kimondottan undorítónak talált a férjem, pedig azt ittam, amikor már a teát is untam, hogy 3/4 resz tea, 1/4 resz tej. finom volt. aztán sláger volt még a gyümölcsturmixok, így jött össze a sok tej, meg van a kaisersben egy szörp, az a neve, hogy Yo!, én altalaban utalom a szörpöket, de az nagyon bejött.

és persze a kakaó! két nagy doboz nesquicket megittam a terhességem alatt :))

2009. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja, és néhanapján én is ittam kólát!

ha nem iszol minden nap 2-3 litert, szerintem semmi gond nem lehet belőle

2009. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én megvallom az őszintét mióta pocakos vagyok nekem a 100% gyümölcs levek a favoritok.1nap alatt megtudok inni 2dobozzal is,mert alvás közben is megszomjazok mostanába.De 1-1 alkalommal nem nagy bűn ha megiszol egy kólát. :)

31hetes km

2009. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!