Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet érezni a baba...

Mikor lehet érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
18+4 hetes kismama vagyok halvány kis mocorgásokat érzek de aggódóm nem e kellene jobban éreznem már a baba mocorgását!? Első baba és nem egy nád szál vékony testalkatú vagyok! Ti mikor kezdétek el érezni úgy igazán?
2017. aug. 10. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
12. héten már éreztem, első baba. nem vagyok vékony.
2017. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,fogod még érezni ahogy "kirúgja a ház oldalát " 😁

Első babámat én is 18-19 hetesen éreztem,gyengén és nagyon ritkán.

Most a harmadik babámat várom 12 hetesen már éreztem.

Mindenkinek más,nem kell megijedni 😊

Boldog Babavárást 😊

2017. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igen már várom hogy "kirúgja a ház oldalát" :)
2017. aug. 10. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
"Úgy igazán" 20. hét fölött, pedig 3. terhesség. Előtte csak bizonytalan rebegés volt.
2017. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokszor éreztem kisebb mozgasokat mar a 15. Het környékén csak akkor meg nem tudtam hogy most ez a baba, vagy sak amolyan belmozgas, de a 17. Heten voltam vedononel es mikor hallgatott szivhangot akkor is rugott egyet a baba pont bele a keszulekbe, igy akkor mar tudtam hogy na ez o volt :D onnantol mar tudtan hogy melyik mozgas az övé es melyik csak belmozgas :) most 39 hetes vagyok, hat neha örülök ha vegre kicsit lenyugszik, tenyleg eroset tudnak rugni neha neha a bordaba :D elso baba egyenkent :)
2017. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
100 kiló felett vagyok, mégis a 14. hét elejétől már éreztem. Ez jobban függ a méhlepény tapadásától, mint a súlytól szerintem. Most 23 hetes,már 2 hete látszik kívülről is, tök vicces. :)
2017. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
12.héten valószínűleg nem a babát érezted 1-es,hanem bélmozgást. Akkor még elég gyenge kis mozgásuk van, ahhoz hogy érezzük. :)
2017. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egyértelműen a baba volt. Amikor lefeküdtem, akkor már látszódott, hogy egyik oldalt kicsit kidudorodik valami, a másik oldalon meg nem (végig ferde hasam volt, az egyik oldalon sokkal többet volt, mint a másikon, vagy "középen"). Aztán feküdtem, és éppen a hasam néztem, simogattam, amikor egyértelműen éreztem mozgást, és a dudor is átment a másik oldalra. Persze nem nagyon, csak pár cm-t, de egyértelműen az volt, és onnan már éreztem többször is pici mozgásokat, de minden naposan csak kb a 18. héttől kezdtem érezni. 1es voltam.
2017. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a 20. hét környékén éreztem és én is erősebb testalkatú vagyok. A nagykönyv szerint 18. héttől a 22. hétig kell valamikor elkezdeni érezni. Szeretnek a kismamák egymásra licitálni, hogy ki mikortól érezte. Szerintem nem kell mindent elhinni. Én is paráztam, hogy biztos kicsi a baba, mert alig érzem, aztán 38. héten szültem egy 3,5 kg-os ducijucit. :)
2017. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!