Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez megrepedt a burok?

Mi lehetett ez megrepedt a burok?

Figyelt kérdés
Végeztem a szokásos reggelivel miután vissza feküdtem aludni éreztem h szelenteni kell v hasonlo és erre a hüvelyemből jött és miután felálltam átlátszó valami volz s bugyiban. Most még csak hét hónapos vagyok ugye nem a magzat burok repedt.. beraktam egy betétet ami magzatviz szivárgásra van.. Kimutatja ha folyik.. Ilyen korán még nem akarok szülni 😞😞😭😭

2017. aug. 11. 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi idős terhes voltam az elsővel és én is így jártam, bementem a kórházba, megvizsgáltak, mintát is vettek és kiderült hogy nincs semmi baj. Azóta sem tudom mi lehetett, szerintem vizelet csak hirtelen nem tudtam honnan is jött a folyadék.
2017. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fürödtél kádban elõzõ este? Mert nekem volt olyan, hogy bent maradt egy kis fürdõvíz, ami aztán késõbb kijött, amikor felállam. A szülésnél pedig repesztették a burkomat, az jóval intenzívebben folyt, nem csak úgy szivárgott. És lehetett érezni, amikor jött, nem csak az eredményt látni. Jól tetted azért, hogy betettél egy betétet, ha mégis vannak kétségeid, kérdezd meg az orvost, azzal semmit nem veszítesz.
2017. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, de én azért elmennék az ügyeletre, biztos, ami biztos, nehogy tényleg a burok legyen és egy fertőzést elkapj. Nyilván nem ideális ilyen korán szülni, de már teljesen életképes a Babád:). Drukkolok! Írj majd hogy vagy:).
2017. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!