Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet Pesten jó kismama...

Hol lehet Pesten jó kismama ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, nálunk kb. sehol. Márkás ruhákban járok általában, nyilván nem 2-3 ezer forintos nadrágokra gondolok, de felháborítónak tartom, hogy egy-egy kismama farmer 15-20 ezer forint és akkor még tök gagyi más márkás farmerekhez képest, amik ennyibe kerülnek, de pl. outletben vagy szezon végén meg 10-12 ezerért szoktam venni a sima nadrágokat. Felsők dettó, tök semmilyen felső, de "kismama" szabása van és vagy 6 ezer ha kicsit jobb, már rögtön 10 ezer... Ezt túlzásnak tartom, akkor is, ha kitelne, azért nézem az ár-érték arányt.


Sima ruházatért is sokszor Pestre megyek, ott nagyobb a választék, több lehetőség van, ezért érdekelne, hogy van-e olyan bolt, ahol értelmes áron kapható kismama ruházat és nem akarnak hat bőrt lehúzni az emberről gagyi/divatja múlt szarokért csak azért, mert terheseknek készült?


2017. aug. 13. 13:26
 1/3 xperialaci válasza:
48%
Szia. Ebben a problémában én is érintett voltam aztán ráleltem Pesten az Eroticasziget szex shopra és olyan kismama ruhákat vettem , hogy beszarsz :) . Remélem tudtam segíteni :)
2017. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak a brendonban talaltam hordhatót.
2017. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elsősorban két helyen vásárolok brendon ( ami drágább, de jó) és a kerek pocak. Ez utóbbiban vannak új és használt ruhák is, nagyon vegyes a kínálat, szóval ott keresni kell, viszont nagyon segítőkészek. C&A-ban vettem egy kismama farmert, az se rossz, de nem a kedvenc. Tchibot imádom, de ott sajnos nem túl nagy a választék terhesrucikbol.
2017. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!