Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a harmadik babáját várja?

Figyelt kérdés

Van már két gyermekem,3 és 7 évesek és állandóan megy a harc köztük.

Nem fogadnak szót,verekednek én meg idegeskedek egész nap.

Félek,hogy nem fogom tudni kihordani a babát.

Ti hogy éltétek ezt meg? Időben született a harmadik baba? 😑


2017. aug. 12. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, ha kettővel sem bírsz miért terveznél harmadikat? Vagy már terhes vagy?
2017. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2017. aug. 12. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia


Nekünk 8 éves és 5 éves gyermekeink vannak. jelenleg 32 hetes terhes vagyok a picikével. Általában iszonyatosan jó testvérek (mindenen megosztoznak, imádják egymást). Viszont amióta a nyári szünet elkezdődött azóta "ölik" egymást. Még az elején annyira nem is volt vészes, mert amíg a nagy már nem volt suliban, viszont a kicsi még volt oviban, addig a nagy (két hét) a mamánál volt. Utána egy hetet voltak együtt, nagy volt az imádat. Majd egy hetet megint külön voltak (a nagy táborban volt, a kicsi meg itthon). majd újra egy hetet itthon, ekkor már egyre fokozódott a viták száma. Majd egy hétig mind a kettő mamánál. És harmadik hete együtt itthon. Hát ez kész katasztrófa. Panelban lakunk, én már nem tudok egész napokat csavarogni, így a nap nagyobb részét itthon töltjük. mindenen civakodnak, veszekednek, nem akarnak szót fogadni. Biztos, hogy a nagy meleg, a bezártság és az unalom is teszi, de néha már én is úgy érzem, hogy megbolondulok. Pedig imádom őket, ők is egymást, de most valahogy ez ilyen időszak. Már várják a sulit, ovit és őszintén megmondom, hogy én is.

2017. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ .

Nálunk is a nyári szünet óta van ez a "háborús helyzet".

Nagyszülőkre nálunk számítani nem lehet,játszótérre vagy kirándulni szoktunk,de nem birom ezt a nagy meleget 14 hetes terhes vagyok és gyakran ájulok el mostanában. Mi is panelban lakunk. Csoda,hogy a szomszédok még nem szóltak.

De jó neked,akkor már nem sok van hátra 😊

Én meg még szinte az elején járok 😣

Nem tudom mi lesz így,de remélem kihúzom legalább 36.hétig.

Bár ha elkezdődik a suli,bölcsi már csak nyugisabb lesz a helyzet.

2017. aug. 12. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
En is a harmadikat varom! Van egy 3,5 evesem es egy 2 evesem! Irto nehéz!
2017. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is várom már a szeptembert. 4 és 9 évesek 😂 dettó ugyan ezek vannak itt is csak nekünk még nem sikerült a harmadik
2017. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Túl hosszú ez a nyári szünet 😥😣
2017. aug. 13. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!