Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Ovulációs kalkulátor szerint holnap már lehetne csinálni tesztet. De régebben azt olvastam,hogy az együttlét után 12 nappal lehet először tesztet csinálni ami már mutathatja ha van baba. "CSak" két nap különbség van a kalkulátor által írt első teszt meg a 12 nap utáni teszt között...tudom nem sok csak már szeretnénk nagyon kistesót és türelmetlen vagyok.( Első baba rögtön össze jött , most meg már hónapok óta próbálkozunk) Érdemes a kalkulátor szerinti napon tesztelnem?
2017. aug. 14. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Együttlét után 3 héttnél előbb nem tesztelnék
2017. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az együttlét után 14 nappal érdemes legkorábban.
2017. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nemvárt után 3-4 nappal, hamarabb felesleges!
2017. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is most nem várom! 3. baba lenne.

Én az együttlétről számított 10. napon tesztelek ha nem birokmagammal, ha birok akkor a 12. napon. :)

Drukkolok Neked!

33 N

2017. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan mondják, hogy már a nemvárt előtt 2 nappal pozitívat teszteltek. Én személy szerint csak a nemvárt napján teszteltem először, negatívat. Onnan kezdve minden második nap reggel, míg a hatodik napon megjelent a második csík:)
2017. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első babánál 12 nap után teszteltem nagyon halványan de ott volt a második csík. Most 15.én csináltam egyet (nem bírtam magammal), persze negatív lett. Nem tudom bízzak e ,hogy pár nap múlva akár lehet pozitív is.
2017. aug. 16. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, h bizz! Varj meg picit!

En ma reggel teszteltem negativat igazibol tudtam h negativ mert meg csak a 7.dpo n vagyok

2017. aug. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!