Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhesen mit ír az...

5hetes terhesen mit ír az orvos a kórlapra? (Nem biztos hogy így hívják, bocsánat :D )

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem a kérdésedet. de ha konkrétan a terhesség megnevezésére vagy kíváncsi, akkor azt fogja ráírni, hogy "5 hetes grav."
2017. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint hogy x centis petezsák ? Vagy mit ír rá pontosan? És mi mit jelent rajta?
2017. aug. 15. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:

most arra vagy kíváncsi, hogy nekem 5 hetesen mit írt, vagy nem érted, hogy neked mi van rajta?

ha leírod mi van rajta, segítek és megmondom, mi mit jelent... de egyáltalán nem biztos, hogy nálam 5 hetesen ugyanazt látja, mint nálad. orvostól, géptől, gyakorlattól is függ.

2017. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyorsan megnéztem, 5hetesen pont nem is adott papírt. 4hetesen és 6 hetesen igen, de 5hetesen csak megvizsgált, megnéztük a nokedlit és ennyi.
2017. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nem csinálni akarsz egy kamu leletet?!
2017. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bennem is ez merült fel :o
2017. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dehogy :D csak kíváncsi vagyok. Elvileg 5 hetes vagyok de nem tudom érdemes-e már elmenni egyáltalán vagy még várjak, vagy mit láthat, mit mondhat :D kimaradt a menszeszem de a legtöbb tesztem negatív viszont vannak tüneteim... szóval nem tudom mikor menjek és mit fog ráírni ha terhes vagyok. A csávó tud az ügyről, nem beszélünk egymással, közölte hogy abortusz és ő még a nevét sem adja neki szóval hozhatnék neki ultrahang képet is az se hatná meg... csak érdeke mit mond meg lát meg ír öt hetesen a doki ha egyáltalán lát valamit
2017. aug. 15. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nagyon változó. Van, akinél még csak petezsák, és talán szikhólyag, nekem már sejthető szívhang volt.


a negatív tesztek viszont ellene szólnak.

2017. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszted, még az orvos sem fog semmit látni... Első pozitív teszttől számítva 10-14 napnál hamarabb értelmetlen is menni (kivéve panasz, pl. vérzés esetén). A teszt jóval előbb mutatja a babát, mint az orvos vizsgálattal.
2017. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3.-án kellett volna megjönnie. 9-én negatív volt a teszt. 11-én viszont már pozitív. Azt hiszem 14. vagy 15. voltam orvosnál ahol azt mondta hogy 5 hetes vagyok. Akkor még nem volt életjel, de meg tudta mondani hogy jó helyen van a baba (nem méhen kívüli). 1 hétre rá 6 hetesen már életjel is volt
2017. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!