Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvos, Nyíregyházán?

Fogadott orvos, Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani jó orvosokat, tapasztalatokkal, véleményekkel, árakkal? Köszönöm a válaszokat. :)

2017. júl. 27. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Angyalnál szültem 2 évvel ezelőtt, nagyon meg voltam elégedve vele. Nem volt a terhességem problémamentes, sőt.. Mindig el tudtam érni - igaz nem hétvégén meg este-éjszaka kerestem. 12 ezer volt egy alkalom, szülésért meg azt mondta "80 ezret szokott kapni de kevesebbel is beéri". Szülésnél bejött, kitolásnál végig ott volt. Vajúdásról nem tudok beszámolni mert éjjel mentem be, a kórház értesíti a szülészorvost, ez meg is történt - reggel. Szóval a vajúdás legvégére ért be. A gyermekágyas részlegen mindennap benézett hozzánk. Én csak ajánlani tudom!
2017. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pap Károlyt választottam. Rendelésenként 12000 volt a tarifa, kivéve a rákszűréssel egybekötött vizsgálatot, az 15.000 volt, de a végén volt olyan, hogy a kórházba hívott, ott vizsgált.

Maximálisan elégedett voltam vele, hajnal 3-kor indult meg a baba, akkor hívtam, hogy itt az idő, kb a 3. csöngésre fel is vette a telefont. Minden nap bejött, pedig volt, hogy szabadnapos volt, és tekintettel az itthon lévő másik kicsimre, hamar áldását adta, hogy hazajöhessünk.

Én nagyon tudom ajánlani.

2017. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!