Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet minden nap...

Mikortól lehet minden nap érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés

17 hetes kismama vagyok, a második babámat várom.

A kislányomat a 18.héten éreztem először.

Most a 16 . héten mintha már éreztem volna, hogy mozog a pici, de ez nagyon rendszertelen még.

Van, hogy napokig nem is érzem őt.

És ez olyan nyugtalanító.

9 éve született a lányom, úgyhogy arra már sajnos nem emlékszem, hogy vele mikortól volt az, hogy rendszeresen éreztem őt.


2017. aug. 15. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is harmadik terhesség, ennek ellenére kellett kb. egy hónap, míg az első "gyanús" rezdülésekből rendszeresen érzett mozgás lett. Ez kb. a 15-19. hét között történt. De még 20-on hetesen is vannak nagyon csendes napok. Nekem azt írja a kismamakönyvem, hogy 28. héttől kell naponta legalább 10x érezni magzatmozgást.
2017. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Én 15 hetesen éreztem először, 16 hetesen már minden nap, és a férjem is akkor kezdte el érezni. Most 20 hetes vagyok, napi kb 6-7× mozgolódik 10 percekre talán.
2017. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 15-16. hét közt éreztem először bizonytalanul, majd a 16. héttől rendszeresen, minden nap, nekem is érezte már a férjem is akkortól. Most 22 hetes vagyok és naponta többször is érzem.

Viszont unokatesóm szinte napra pontosan olyan idős terhes, mint én, és ő csak 1-2 hete érezte először, és most is csak akkor, ha fekszik.

Mindkettőnknek első baba.


Nem tudom, van-e köze hozzá, de nekem még mindig abszolút semmi pocakom sincs és hízni se híztam. Nekem az az elméletem, hogy szinte semmi nincs a méhem és bőröm közt, emiatt érzem ennyire intenzíven. De lehet, hogy hülyeség.

2017. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23-24héttől éreztem napi szinten.
2017. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!