Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt előtt egy héttel...

Nemvárt előtt egy héttel egyik mellem fáj, majd leszakad már, reggel kevésbé, majd erősödik. De nem mind a kettőnek kellene fájnia?

Figyelt kérdés

A mellbimbóm is érzékeny mind a kettőnél, a fájósnál nagyon, a másiknál enyhén.

Egyébként a bal mellem fáj, meg is van duzzadva, a jobb amúgy sem érzékeny, de aggódom, mert úgy tudom, ha hormonális oka van, mint a kettőnek fájnia kellene.


Hétvégén kell majd tesztelnem, de már néhány napja fáj a mellem.


Volt akinek csak az egyik fájt?



2017. aug. 15. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg ennyire nincsenek problémáid? Ki mondta neked, hogy mindkét mellednek kell fájnia?!

Szerintem ez eddig az egyik leghülyébb kérdés a gyakorin.

2017. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olvastam több helyen, hogy az asszimetrikus mellfájdalom miatt legjobb orvoshoz fordulni, ill akkor is, ha az egyik mell kezd csak nőni stb, mert ciszta, daganat is lehet.


De remélem hogy baba van a dologban, és csak én vagyok ilyen felemás :D

2017. aug. 15. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

1 héttel nem várt előtt még terhesség sem áll fent. Ergó biztos, hogy nem azért fáj a melled. Jó esetben még a beágyazódás zajlik... annak meg nincsenek terhes tünetei.


Ha tünetekből lehetne tudni, hogy ki terhes és ki nem nem léteznének a terhességi tesztek.


Türelem, ha terhes agy nem várt napján már lehet pozi teszted. De most még ne kattogj ezen :)

2017. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!