Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SÜRGÖS! Nagyon faj közvetlen...

SÜRGÖS! Nagyon faj közvetlen a szemerem csontomnal. Ugy erzem mintha lekarna szakadni az egesz mehem! A derekam szetszakad.18. hetes Km. Szerintetek mi lehet? Volt mar igy valaki?

Figyelt kérdés
Neha meg azt is erzem mintha a vegbelem akarna kiszakadni. Ez a terhesseggel jar nyulnak a mehszalagok? Vagy van okom felni es rohanjak az orvosomhoz? S.O.S!!!!
2010. máj. 24. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ugyanezt érzem, csak megspékelve azzal, hogy a combom belső oldala is fáj, le a térdemig. De én már a 35. hétben tartok. Vegyél be magnéziumot, és feküdj le! Esetleg hívd fel az orvosodat.
2010. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is doki mindenképp, és feküdj!!!


Én 28 hetes vagyok, de ilyen erős fájdalmam, amit írsz, csak 1-1 pillanatra volt, nem folyamatosan, Te meg úgy írod, mintha egyfolytában görcsölnél...

Menj be egy kórházba, nézzenek meg, jobb a békesség!!! :-)


Visszanézek majd, írj, hogy mi van Veled...remélem semmi. :-))

Jó egészséget!

2010. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mara elmult,de tizorara var a doki felhivtam.Minden fele kepp megyek,es megirom hogy mi törtent.Köszönöm a valaszokat.
2010. máj. 25. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van a 15. héttől, kb, semmi bajunk nincs.

39 hetes km

2010. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez van már jó rég mint az első válaszolónak.

A magnézium valamennyit segített:)attól jobban tudtam mozogni:)

38.h.km.

2010. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na????

Mi volt a dokinál??????

Remélem minden oké....

2010. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen minden rendben!!!!!! Felvagyok fazva.Kaptam gyogyszereket es fekvest rendelt a doki.Köszönök mindent lanyok.Nagyon rendesek vagytok! Föleg te utolso valaszolo!!! Mindenkinek nagyon boldog bab varast kivanok,teljes szivemböl!!!!
2010. máj. 26. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!