Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mar babas poci?

Szerintetek ez mar babas poci?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek ez mar babas poci vagy csak tul sokat ettem az utobbi idobe?

A tesztem egyebkent eros pozitiv de meg csak szerdan tudok eljutni az orvoshoz


[link]



2017. aug. 20. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, simán fel vagy puffadva. Terhes poci majd 3 hónap múlva lesz.
2017. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan ennyire sötét vagy? Ha még olyan korai a terhességed, hogy orvosnál sem voltál, mégis hogy nőhetne a pár mm-es maszattól a hasad?? Maximum fel vagy puffadva...
2017. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En is azon agyaltam hogy nagyon korai a babaspocakhoz. De leven elso terhesseg, megenfgedtem magamnak a kerdest :) koszonom a valaszt :)
2017. aug. 20. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Látszik a hátadok a hurka, ez súlyfelesleg.


Majd mikor az első trimeszter vége felé elkezd előbukkanni a méhed, akkor fogod észrevenni, hogy kezd kerekedni a hasad, de nem ott, ahol most - már elnézést - a beled van, hanem a bugyivonal környékén jól a köldököd alatt.

2017. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Most csak a tudat miatt véled annak. Maximum puffadás. Ahogy utolsó írta, majd első trim végén kezdődhet az igazi terhes pocak, ott körül emelkedik majd csak ki a medencéből a méhed. Addig meg csont mögött van.


Boldog babavárást és jó egészséget!

2017. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat! :)
2017. aug. 20. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
:) jot kacagtam. Nem vagyok kisdarab a magam 84kgjaval de 36 hetesen van ekkora hasam.
2017. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Szegény kérdező...

Micsoda paraszt beszólások egy nőnek, főleg ha állapotos...

Méghogy beled....pff

2017. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el ha eljön az idö akkor eszre fogod venni,ahogy azt elöttem is irtàk a bugyivonal felett kezd e gömbölyödni.Nekem 12 hétre kezdett el gömbölyödni.
2017. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is nagyon undorító 1-2 hozzászóló stílusa! Az első trimeszter jórészt arról szól, hogy a kismamák napról-napra, hétről-hétre nézegetik magukat, hogy vajon látszik-e már vàltozás a testükön. Ez az oldal arra való, hogy BÁRKI, BÁRMIT megkérdezhessen, és senkinek nincs joga kioktatni a kérdezőt, meg ocsmány módon gúnyolódni, fikázódni! Ha nem tetszik a kérdès, vagy nem tudsz/akarsz érdemben normálisan válaszolni, lapozz. A másik pedig, hogy nem mindenki 50-60 kg-osan lesz terhes, és mindig is lesznek olyan kismamák, akik túlsúllyal kezdik a várandósságukat. És akkor mi van? Még jó, hogy nem vagyunk egyformák! A harmadik ami irritál, hogy a napokban észrevettem, hogy "divat" lett, hogy itt aztán senkinek nem látszódik a terhessége, pocakja 6-7 hónapos koráig..hát ez sem az átlag egyébként, de semmi baj nem lenne, ha ezek a kismamák nem fognák rá minden 11-14 hetes kismamára, hogy az bélgáz, meg puffadás, mert az lehetetlen, hogy terhes pocak legyen mert nekik nem volt! Jóhogynem eljutunk odáig, hogy az a divat és megfelelő, ha valaki 6 hónapos terhesen 12 hetesnek néz ki..mert lassan amúgy ott tartunk....
2017. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!