Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mar babas poci?

Szerintetek ez mar babas poci?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek ez mar babas poci vagy csak tul sokat ettem az utobbi idobe?

A tesztem egyebkent eros pozitiv de meg csak szerdan tudok eljutni az orvoshoz


[link]



2017. aug. 20. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A méhed nem emelkedik ki a szemérem csontod mögül csak az első trimeszter végéhez közeledve. Többedik gyereknél történik csak meg valamivel hamarabb. Fizikai képtelenség, hogy előtte látsszon, nem tudom mit nem fogsz fel ezen utolsó, meg mit háborogsz. Ez nem divat kérdése, meg nem annak a kérdése, hogy legyen lapos a hasad félidőig, egyszerűen az emberi test így működik.
2017. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a stílus nem tetszett ahogyan 1-2 hozzászóló letámadta a kérdezőt. Általánosságban írtam, ès igen, 6-7 hetesen azért még nincs pocak, de szerintem le lehetne ezt írni másképp is, nem úgy ahogy egyesek teszik/tettèk, megbántva másokat.
2017. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!