Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok lélekben a...

Hogy bírtátok lélekben a terhességet egyedül? Van aki esetleg most egyedül várandós, mint én? Van valami hely, klub, stb. ahol sorstársakkal lehetne beszélgetni?

Figyelt kérdés
12 hetes terhesen maradtam egyedül. A gyerkőcöt mindketten akartuk, tervezetten fogant, aztán ő mégis a régi kapcsolatát választotta, ahol a felesége és a kisfia érzelmi zsarolással nem engedte el, hogy új életet kezdhessen velem. Végtelenül szomorú vagyok, és nem tudom mi árt jobban vagy kevésbé a babának a hasamban, ha engedem sírni magam vagy ha elfojtom. Jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak.

2017. aug. 21. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbálj meg előre nézni. Nehéz lesz, de nincs más választásod, erre gondolj. Az ex párod egy degenerált, jobb lett volna előbb észrevenni, azért a gyerektartást kérjed tőle. Sok sikert, remélem minden rendeződik és lesz még szép családod.
2017. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezért nem kell más férjével felcsináltatni magad..
2017. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

De most komolyan, mit kellene erre válaszolni? Felesége van és kisgyereke. És te mégis befekszel az ágyába? Hát meg is érdemled a sorsod. Vigasztald magad azzal, hogy ez a pali amúgy is egy senkiházi.

Erőt és kitartást neked, legközelebb meg gondold meg hol éjszakázol. Közhely, de lesz még kapcsolatod nem kell annyira aggódni.

2017. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy olyan férfival kapcsolatba keveredni akinek felesége gyereke van nem normális dolog. Ezek a legaljasabb pasik. Ígérgetnek fűt fát aztán egyszer csak téged is elhagy és vissza megy az exhez....ez olyan törvény az ilyen pasiknál sajnos. Ilyenbe nem szanad belemenni. Akkor sem ha időközben elválna. Ha úgy ismered neg hogy elvált akkor az más történet. De így sajnos nincs jogod megsértődni. Azzal tudsz vissza vágni bár ez így csúnya hogy gyerektartast és asszonytartasi díjat is megpróbálsz kerni mivel egyedül maradtál. Nem tudom magyarországon az utobbi dij működik e. Meg kell próbálni. Sajnállak hogy ebbe belementel. Sajad hibadbol hatha tanultal most. Amugy hany eves vagy?
2017. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
De tényleg miért kellett elvenni más férjét..?
2017. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez 2 ember kellett, vagyis nem az ő vállán fekszik egyedül a súly. A pasik olyan gyönyörűen tudják az asszonyt besarazni, és sajnáltatni magukat... És persze tenni a szépet, amíg meg nem kapják, amit szeretnének, aztán megint jön a para és a könnyebbik verzió választása. Nézz előre, sok nő neveli a gyermek(eit)ét egyedül, mert a férfiak lelépnek. Van, aki előbb, mint nálad, van aki később. Ne hagyd a gyerektartást, és vállalja el a gyermeket, ezt az Önkormányzatnál, jegyzőnél kell intézni. HA nem hajlandó rá, akkor indíts apaságit! Ugyanolyan felelős a gyermeketekért, mint te! Sok erőt kívánok neked! És a kisfiad/kislányod kárpótol majd mindenért, ne érezd magad csökkent értékűnek, hidd el, sokan járnak hasonló cipőben!
2017. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menni fog, hidd el, rengeteg örömet ad egy kisbaba, persze az elején nehéz lesz, az biztos. Engedd el ezt a kapcsolatot, nem érdemel meg Benneteket. Ezzel együtt sajnálom a családját is, végtére is jó esély van rá, hogy mindenkit becsapott, nem is értem, hogy tehette meg ezt a kisfiával, mert hát ő nem tehet semmiről. Sok férfi szereti kihasználni a fiatal lányok ragaszkodását, amikor az asszony fizikailag kezd veszíteni a régi fényéből a szülés, kisbabázás stb. miatt, az ilyen férfi éretlen és bárkivel ezt tenné. Próbálj meg ismerkedni, teljes értékű párt találni, aki felvállal.
2017. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!