Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, mit csináljak?

Aryl kérdése:

Terhes vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátommal több éve együtt vagyunk, közösen is tervezzük a jövőt, de besikerült egy baba... úgy döntöttünk, hogy megtartjuk.

18 éves vagyok, a barátom 19. A lakás már megvan és ő dolgozik is, a szülők később biztos támogatnának, de félek az első reakciótól. Bármi ötlet hogyan tálaljuk, hogy terhes vagyok és meg szeretnénk tartani?



2017. júl. 26. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Tehát te nem dolgozol?

Akkor azt kell vázolni legelőször, hogy milyen terveik vannak a jövőre nézve. Ha látják hogy tudod mit csinálsz/tok akkor nem lehet gond.


Ha van terv és nem vagytok felelőtlenek akkor miért akadnának ki?

2017. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Terveik helyett terveid. Hogy ne adj isten ha egyedül maradnál, hogy oldod meg. De ne legyen így.

Amúgy a suli fontos. Ott ne hagyd. Legyen papírod a későbbi munkavállaláshoz!

2017. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én egyelőre még alkalmi munkán vagyok, mert ugye még tanulok, de ezt tudnám folytatni addig, amíg még nem okozna gondot. Aztán amint lehet, visszamennék dolgozni, mert nem szeretném a páromra hárítani a teljes keresést hosszú időkre.

Attól kétlem, hogy tartani kellene, hogy szétmegyünk, nagyon stabil a kapcsolatunk - de persze semmi nem lehetetlen.

2017. júl. 26. 22:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Magántanulóként folytatnám a sulit is, ahogy csak tudom, aztán lehetőleg levelezőn egyetemet.
2017. júl. 26. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan sikerült a baba?
2017. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!