Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemreg teszteltem pozitivat,...

Nemreg teszteltem pozitivat, voltam is orvosnál 8+4 nek felel meg?

Figyelt kérdés

Pcos vagyok , szval nem gondoltam igazan h babas lehetnék. Meg h már ennyi idos. Mennyire "" kell ""aggódni a 12.hétig?

Marmint nagyon gyakori h elhal a terhesseg ? Vagy csak itt olvasni sokat erről??



2017. aug. 21. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:
8+5*
2017. aug. 21. 12:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges aggódni, nem leszel vele beljebb. Tudom, hogy mondani könnyű, én is kismama vagyok és aggódom is, de tényleg... Ha kezelve van a betegséged, ugyan annyi esély van rá, hogy megmarad, mint bárki másnak. Jóra kell gondolni, közhely, de igaz. Ha már megvan a szívhang, ott csökken egy kicsit a vetélés esélye, aztán a 12. hét is egy vízválasztó, utána drasztikusan lecsökken az esély, hogy baj legyen.
2017. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze tudom, na de aki nem aggódik az a fura. Igyekszem pozitiv gondolatokrs koncentrálni. Kezelve van de pont szunetet tartottunk ugymond , hogy legalabb 3 honap teljen el azota h kezelnek, 2 honap telt el most telt volna le amugy a 3.:)


Inkabb nem is olvasgatok máshol egyáltalán, akkor tuti kész lennék

2017. aug. 21. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baj! :) Ha meg esetleg mégis, akkor is tudod, hogy képes vagy teherbe esni a betegséged ellenére is, ami tök jó jel.


De most ne erre gondolj, csak szeresd azt a babát a hasadban, és vigyázz rá. :)

2017. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer mar voltam terhes de hamar elhalt, nem volt szívhang :( ezért talán kicsit jobban aggódok. Ugy megmaradt bennem, ahogyan kozoltek
2017. aug. 21. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!