Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom megint az offot fogom...

Gizike88 kérdése:

Tudom megint az offot fogom kapni. Kinek valt be az hogy meg erezte a baba nemet? En lanyt erzek. De eszem szerint fiu.

Figyelt kérdés
Olyan erzesem van mint ha lanyt varnek.teljesen mas emelygek hanyas nincs. Edeseget kakaot kakaoval. Fiukal hanytam aluszekony voltam sosat kivantam. Volt csoki is benne de viszont a csokit ugy ettem hogy kovaszos ubival😊😊😊. A mostani terhesegemel edeset kakaot es eszek ejjel nappal. Elvileg irtak hogy a bal mell nagyobb terhesen akor lany ha a jobb akor fiu. Kinek valt ve? Hat hetes vagyok. Egeszszeg legyen az a fo. Koszonom a valaszokat.
2017. aug. 21. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
:) en nem offollak. En fiút ereztem. Meg meg is álmodtam. :) amúgy sosat kivantam végig.. Természetesen kislany.
2017. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. aug. 21. 20:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy volt a neme.. :) de folyamatosan kislánnyal álmodtam és éreztem. Természetesesen kislányt várunk.
2017. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

En is igy erzem, h lány, de eszem fiut mond.. de viszont ilyen hülyeségekre ne adj, h melyik mell nagyon meg a has forma meg a fenetudja micsodák.

Akkor mar ink a megérzésedben higyj.

Én 10+2 hetes vagyok talan 2 het es kiderul

2017. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én fiút érzek, viszont kislánnyal álmodtam:) én kívánok ezt is azt, mikor hogy. Nagyob kiváncsi leszek, hogy milyen nemű lesz, de a legfontosabb természetesen, hogy egészséges legyen!:)

13 hkm

2017. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen de harom fiu utan mart johetne egy kis lany is. De ha fiu az sem baj. Annak is orulnek.
2017. aug. 21. 20:15
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

megérzés...

nagyon kislányt szerettem volna, az első pillanattól meg voltam győződve arról,hogy márpedig nekem lányom lesz..szégyenlős volt mint a fene,de a 24. beterpesztett és lány.

A másodiknál úgy voltam vele,jó lenne egy kisfiú meg fiúnak is gondoltam pláne mert azt szerettem volna... azért amikor kiderült,hogy fiú nagyon bepánikoltam mert jaj most mit csinálok egy fiúval.

A harmadiknál szintén úgy voltam vele,hogy kislány :) a 12. hetin egy nagyon jó doki azt mondta,fiú lesz...persze egyből vitába szálltam vele (még a genetikai leletre is képes volt ráírni,hogy fiú) azért én csak tartottam magam a lányhoz,noha az egész rokonság csak a fejét csóválta rajta férjemmel együtt... 18. heti genetikain már meg se kellett szólalni a dokinak,még a 7 éves nagy tesó is megmondta,hogy ott a punci.

Szóval én mindig azt éreztem amit szerettem volna...persze férjem is elmondta párszor,hogy naná,hogy az lett amilyet szerettem volna,hiszen olyat csinált,hogy örüljek :s :D

2017. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
En lanyt szeretnek es parom is lehet h ez befolyasolja h lanynak is érzem nagyjábol.:)
2017. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt megálmodtam, a másodikat megéreztem. Ezek bejöttek. A nagy fiú, a kicsi lány. Mindkettővel aluszékony voltam, étvágyam a fiúval nem volt semmi, hideg kaján éltem. A lányommal szívesen ettem a főtt kaját. Édességet mindkettővel kívántam (bár ehhez nekem terhesnek se kell lenni...) talán a fiúval jobban kellett az édes. Meg a gyümi is. Mindkettővel volt émelygés de a lányommal sokkal gyengébben, de tovább tartott. Hányni mindkettővel max elvétve hánytam. Reflux is volt mindkétszer. Szóval nálam a tünetek nem igazán jöttek be, inkább hasonlóak voltak a terhességeim, kivéve az étvágyam.
2017. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Lányra tippeltem, mert többször lányról álmodtam, de kisfiam lesz.

Hogy mit kívánsz, mik a tünetek, arra nem érdemes adni.

Ne haragudj, de azt hiszem, három fiú után túlságosan vágysz a lányra, és bebeszéled magadnak.

2017. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!