Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmaradt mensi szerint 6+6hete...

Elmaradt mensi szerint 6+6hetes voltam uh-n de babát nem látott a doki, szerintetek van még rá esély hogy kövin lesz baba? Többi lent

Figyelt kérdés

Utolsó első napja május 27

Július 3án halvány pozitív teszt. 07.07-én doki ő csak hüvelyin látott pici foltot méretét se tudta meg mondani, 07.14-én mentem vissza 11mm szabályos petezsák 5-6hetesnek felel meg ennyi van a papíron (itt voltam 6+6hetes) 2hét mulva kell mennem hogy meg nézzük üres maradt e :( nagyon félek valaki volt már ilyen helyzetbe? Ha üres marad műtenek? Ha ott a baba ettől egészséges lehet? Vagy csak később fogant? (Van már 1 kislányom, de őt már 5+5nél látták ezért aggódom sosem telik le ez a 2 hét válaszokat köszönöm



2017. júl. 19. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Segíteni nem tudok, csak egy kis bíztatás, hogy nem vagy egyedül... :) Viszonylag későn sikerült pozitívat tesztelnem, utána mentem orvoshoz. Naptár szerint 6 hetesen, de semmit nem látott. Két nap múlva visszahívott, akkor pici maszatot látott. Ebből bármi lehet alapon újra visszahívott, ma este kell mennem. Én is nagyon kiváncsi vagyok. Előző két terhességemnél 5+1-nél már egyértelműen látszott minden.
2017. júl. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első vizsgálat nálam menses szerint 6+3 hétnél volt, petezsák, és embriócsomót írt le a doki . Azt mondta 4-5 hetes lehetek. Rá 4 napra hívott vizsgálatra a saját orvosom. Akkor már volt 2 mm-es embrió,és látszott, ahogy pulzál a szíve. Akkor menses szerint 7 hetes voltam, méret szerint 6. Úgyhogy van remény. Az jó jel, hogy szabályos petezsák van. Drukkolok! 28 hkm
2017. júl. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Július 3. és 14. között 11 nap van, teljesen normális, hogy az első halvány pozitív teszt után ennyi nappal 11 mm-es petezsák van az ultrahangon. Én 14. napi ovulációval, 28. napi pozitív teszttel 5+4 hetesen, azaz 10 nappal a teszt után mentem dokihoz, nekem is 10 mm volt a petezsák!


Ha később volt az ovuláció, nyilván nem akkora lesz az embrió, mint utolsó vérzés szerint, itt napok is számítanak, nemhogy 1-2 hét! Nyugi, minden rendben van! :)

2017. júl. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat picit megnyugodtam de tudom hogy még bármi lehet lányom 11hónapos lesz szóval kocsi korkülönbség lenne köztük és ettől féltem hogy lehet ezért lehet baj :/ mikor megyek legközelebb mensi szerint 8+6 leszek... ekkor már 100%ra megtudom nem? Mostani mérete szerint is..7-8leszek :) irjatok tapasztalatokat :) kismamák külön kööszönet ha irtok hogy mi volt :)
2017. júl. 19. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! En 5 hetesen voltam eloszor dokinal, mert a babuci gondolkodott meg a leszuletesen... akkor meg a doki csak szabalyos petezsakot latott! 2hetre ra kellett vissza mennem,hogy megnézze van- szivhang, mivel a sajat uh keszuleken nem latszodott 2het utan sem, igy a kórházban fogadott egy korszeru geppel, ott mar a kis szive is kalapalt! :) Szoval, ne aggodj, az nem tesz jot!:) nagyon szurkolok Neked!:)
2017. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok letelt a 2 hét voltan uhn múlthét pénteken és már ott volt a kismanonk 15mm és volt szabályos szívhang is :) de aggaszt azért hogy 5 hét mulva kell mennem megint:/
2017. aug. 3. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok :) ne agodj ott van az a lènyeg .

Boldog babavárást.

2017. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!