Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vizsgálatrá mikor...

12 hetes vizsgálatrá mikor menjek? Mehetek 11+5 naposan is vagy inkább később érdemes?

Figyelt kérdés
11+5 napos leszek jövő heten, amikorra időpontot kaptam az orvosomnal. Ez nem korai már igaz? Vagy érdemesebb lenne picit később menni, ilyenkor mennyit számítanak a napok? Harmadik terhességem, idáig mindig jól meg is tudta mondani a baba nemét mindkét gyermekemnel. Emiatt is kérdezem, hogy vajon ha pár nappal korábban megyek, mint előző terhessegeimnel, akkor is számíthatok-e arra hogy látható a baba neme.
2017. aug. 22. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11-13 között bármikor, ami lehet 11 + és 13 eleje is szerintem. Én 12 + 3 naposan voltam, a magzat korát a gép 13 + 2-re mondta a méretek alapján. Másnap el is kellett mennem a down-kór szűréses vérvételre, nehogy kifussunk az időből, pedig következő héten lett volna esedékes. Szerintem nyugodtan menj el jövő héten :)
2017. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen 11-13 hét között bàrmikor,èn 12 hét 5 naposan voltam.
2017. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az h latszik az attol függ, hogy fekszik a baba, de nekem is latta a doki. En is 11.4en vtam. 11-13ig lehet menni, ennek nem lesz jelentősége illetve akkor lenne ha ebből kicsusznal.
2017. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nemét nem biztos, hogy meg tudja mondani, mi 26 hetesek vagyunk és kérdéses, hogy most csütörtökön megtudjuk-e, mert mindig olyan pózban van a baba, hogy sehonnan se látni. :) Egyébként én 11+4-en voltam a 12 hetes UH-n, a doki hívott így, szóval nincs kőbe vésve a 12 hét. :)
2017. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességemnél én is pontosan 11+5 hetesen mentem a genetikai nagy ultrahangra. Az orvosom mondta, hogy kisfiúnak látja. (fiam született)


Második terhességem betöltött 12 hetesen mentem, ahol szintén ugyanaz az orvos most lányt mondott.


Szerintem nyugodtan menj 11+5 hetesen, ez a pár nap nem hiszem, hogy sokat számít, pláne, hogy már meg is van az időpont, emiatt kár lenne lemondani.


Jó egészséget kívánok!

2017. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat! Persze, tudom, előfordulhat hogy nem fogja látni a doki a nemét. Csak eddig mindkét alkalommal tutira meg tudta határozni ennyi idősen. Egyik fiú, másik lány, tulajdonképpen mindennek ugyanúgy örülök, csak hat kiváncsi vagyok :)
2017. aug. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!