Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérnyomás, pulzus kérdés?

Vérnyomás, pulzus kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15.hétben járok. A vérnyomásom hihetetlen alacsony 88/53 éppen. Viszont a pulzusom 92, 103,111, az alacsony vérnyomás mellett. Sokszor érzem, ahogy kalapál a szívem. Jeleztem a védőnőnek, aki csak nevetett (?) emiatt ő szerinte ne aggódjak. Két hét múlva megyek vizsgálatra a kórházba, majd azért szólok az orvosnak is. Volt valamelyikőtöknek ilyen problémája? Mi volt a megoldást?

Köszönöm


2017. aug. 22. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elejétől így van, semmi bajom nincs, a baba is jól van. Szerintem ne aggódj, nekem is azt mondták, hogy normális.

30 hkm

2017. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt, általában 70(vérnyomás)/120(pulzus)-at mértem. ha nem javul akkor készülj fel hogy úgy fogsz ájuldozni mint én.
2017. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De édes egy védőnő... Majd akkoris nevet,ha összeesik az utcán a kismama ? Nem vagyok terhes ,de elég alacsony az enyém is. Főleg mikor még ez is lejjebb megy,rosszul vagyok. Inkább egy orvost kérdezz.
2017. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel terhesen ez tök normális pulzus, érthető, hogy ezt mondta a védőnőd, az alacsony vérnyomás se rossz terhesen, a magas lenne a baj, igyál valamilyen gyenge kávét és akkor feljebb megy.
2017. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis. Az alacsony vernyomast kompenzalja a pulzus.

Egyebkent a normalis pulzus 60-100 kozott van, tehat a tied meg csak nem is magas.

2017. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A magas pulzus miatt nem mertem eddig kávét inni. Természetesen azért az orvosnak megjegyzem majd. Úgy tudtam a magas pulzus is lehet káros.
2017. aug. 22. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet karos, de a tied nem magas.
2017. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!