Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba vagy csak a gyógyszer...

Baba vagy csak a gyógyszer abbahagyása kavart be?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a nuvaring hüvelygyűrűt júniusban. Július hónapban rendesen megjött a menstruációm. Most viszont már 4 napja késik. Viszont múlt péntek óta szurkál a hasam nagyon. Fel vagyok puffadva de nincs meg fog jönni érzésem. Júniusban többször is együtt voltunk gyógyszer nélkül és nem védekeztünk sehogy de ugye utána megjött normálisan. Júliusban viszont csak egyszer voltunk együtt mert munka miatt máshol kellett töltenem a Júliust. Lehetséges, hogy mégis teherbe estem? Vagy lehetséges, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt nem jön meg? A hasam nagyon szurkál és puffadt és elég fáradékony vagyok, más tünetet nem vettem észre. Ma szerintem veszek egy tesztet délután de addig is minden vélemény jól jönne. Köszi!

2017. aug. 23. 11:16
 1/3 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Hogyha akkor voltatok egyutt mikor pont peteeresed volt akkor igen lehetsz terhes.csinalj egy tesztet
2017. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat. Nekem az első tüneteim az étvágytalanság, kedvtelenség, fáradékonyság voltak. Semmi "fizikai tünet". És a mensim utáni 6. héten pozitív lett a teszt.

29/L

2017. aug. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam tesztet, negatív lett viszont még mindig nem jön még és nagyon szurkál a hasam ugyanúgy. :(
2017. aug. 24. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!