Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom sokat kerdezek. Jonasnap...

Gizike88 kérdése:

Tudom sokat kerdezek. Jonasnaptart Hogy kell hasznalni? Kinek jott be?

Figyelt kérdés
Baba nemere gondolok. Vagy van aki meg csinalna nekem? Meg kerem szepen. Koszike
2017. aug. 26. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba neme attó függ, hogy x, vagy y kromoszómájú hímivarsejt ér célba. Semmilyen naptár, sütőpor, étkezés nem befolyásolja. Csak azért mondom, nehogy csalódás érjen...
2017. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyen izé mizé nem jött be. Ezek csak azért vannak, hogy ne unatkozzanak a kismamák :D


Ahogy az első írta, nem a hol állásától, naptártól vagy akármitől függ a baba neme. Ettől független én is lepisiltem a sütőport meg a szódabikarbonát... Szórakozásnak jó meg tippelgetni, de ezeknek hinni nem szabad :D

2017. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem is erre apelalok csak mart a tobbit meg untam
2017. aug. 26. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont annyi a valóságalapja, mint a kávézaccból jósolásnak vagy a szemmel verésnek.

Gizike, nem mindegy, hogy fiú vagy lány lesz?

2017. aug. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De Egezszseg fontos. Csak szoktam ezekel szorakozni. Meg harom fiu utan egy kis lany is jol jonne. Ha nem akkr Dominicezunk😚😊😊😊
2017. aug. 28. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!