Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes genetikai uh-n...

18 hetes genetikai uh-n tudják még mérni a tarkóredőt? Van jelentősége?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meg tudná, de nekem nem tették. En ugy tudom, annak a 11-13 heten van jelentősége a Down szűrés miatt. A 18 (amúgy nekem az 20 hetes volt) hetesen mást néznek. Szív, vese, ilyesmiket. Már nem is emlékszem, de hogy tarkóredőt nem, az tuti. Gondolom ha valami okuk lenne mérni (mert azzal valamit szűrnének) akkor megmérnék.

Ha másnak mérték akkor tévedek.. Nekem tuti nem.

2017. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itthon vettem észre a leleten amit kaptam hogy rajta van, hogy tarkóredő < 5mm. Azt hittem már ilyenkor nem mérik.
2017. aug. 26. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En is gyors elovakartam. Gondoltam meggyozodok rola,biztos ami biztos.. Nekem nincs ilyen.

A szokásos dolgok vannak meg hogy egyéb vizsgálat: Kislány :) es ennyi.


1#

2017. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a tarkoredo jelzo szerepe 14 hettol nem ertekelheto.

Anatomialig neha eszreveheto a down a 18 heten

2017. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
14. hét után kezd a tarkóredő mérete csökkeni, 18. hétre gyakorlatilag el szokott tűnni.
2017. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondani nem mondták, hogy baj lenne. Minden más adat megfelelő. Én azt hittem ennyi idősen nem lehet már mérni és kicsit most megijedtem.
2017. aug. 27. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!