Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok. Az...

37 hetes terhes vagyok. Az ultrahang papíromra az St. -hez III van írva. Ez a 3 stádiumos méhlepény ha jól tudom. De pontosan mit jelent? Közeleg a szülés?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még több hét is lehet mire szülsz.

Annyit jelent, hogy már elöregedett a méhlepény, ami 37 hetesen már elég gyakori.

2017. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti meszesedik lepény. Normális a terhesség végén, amíg a baba is jól érzi magát. Ebből nem lehet a szülésindulás idejére következtetni.
2017. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 32.hettol III volt es a fiam 39+2re szuletett.
2017. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elöregszik a méhlepény a terhesség végére, ez normális folyamat. Nekem is ezt írták 37 hetesen a papírra. 41 hetesen be kellett feküdnöm (itt ez a protokoll) és aznap az ultrahangon mondta az orvos, hogy még teljesen jól ellenne bent a baba, minden rendben. Végül indítani kellett a szülést. Szóval aggodalomra semmi ok. :)
2017. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lanyommal mar 34 hetesen ilyen volt a mehlepeny, 38ra született meg csak 😊😉

A fiammal meg még 40 hetesen se volt igy elöregedve, 41 hetre jött.

2017. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat 😊 Vannak már fájásaim, a második babámat várom, az elsőnél indítani kellett, egészen a végéig nem volt semmi jósló fájás, most már viszont egyre erősödnek a fájások, Úgyhogy valószínűnek tartom és remélem is, hogy magától fog indulni 😊
2017. aug. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!